• Головна
  • Броварчан з інфарктом тепер лікуватимуть у Києві
10:58, 26 травня 2021 р.

Броварчан з інфарктом тепер лікуватимуть у Києві

Броварчан з інфарктом тепер лікуватимуть у Києві

Відтепер броварчани з інфарктом не зможуть отримати медичну допомогу за місцем проживання. На лікування таких пацієнтів направлятимуть у столичні медзаклади третинного рівня: Інститут ім. Амосова та Інститут серця МОЗ. Зазначається, що для порятунку хворому з серцево-судинним нападом слід надати меддопомогу в перші 5-6 годин. Обидва заклади знаходяться на Лівому березі Києва.

Зміни пов’язані з тим, що Національна служба здоров’я України відмовила Броварській лікарні у продовженні договору, що передбачає безоплатне лікування пацієнтів з інфарктом по причині того, що в медзакладі немає умов для надання кваліфікованої допомоги. При укладанні договорів НСЗУ вимагає, аби у медзакладі були відповідна апаратура та спеціалісти.

До пакету послуг з лікування, який пацієнт отримує безоплатно в стаціонарному закладі, включено: діагностику (КТ, МРТ, ангіографія, екстрені лабораторні дослідження), стентування (за потреби), цілодобовий моніторинг стану пацієнта в реанімації, медичну реабілітацію в гострому періоді, лікарські засоби з Національного переліку основних лікарських засобів, витратні матеріали та медичні засоби, які закуповуються централізовано за кошти бюджету (наприклад, стенти), а також харчування у стаціонарних умовах.

У попередні роки така Програма медичних гарантій по лікуванню хворих з інфарктами діяла і в Броварській БКЛ. 20 травня цього року директор закладу Валентин Багнюк дізнався, що НСЗУ змінила умови договору та тепер вимагає наявність ангіографа, якого міська лікарня не має. Ангіографія – це метод рентгенологічного дослідження судин (артерій, вен). Вартість такого апарата стартує від 19 мільйонів гривень.

Громадський ревізор

Читайте також:

В Броварах різко зросла смертність від онкозахворювань

Броварські паралімпійці стали призерами чемпіонату Європи з плавання

В селі на Броварщині чоловік без ніг живе просто неба

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #МЕДИЦИНА #ІНФАРКТ #БКЛ
Оголошення
live comments feed...