
08:00, 30 квітня 2021 р.
Підпалювач авто журналіста в Броварах постане перед судом

Слідчі за процесуальним керівництвом Броварської окружної прокуратури Київської області скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення групою осіб умисного знищення чужого майна шляхом підпалу та впливу на журналіста з метою перешкоджання виконанню ним професійних обов’язків.

Нагадаємо, вночі 17 серпня 2020 року зловмисники кинули на передню частину автомобіля «КІА» предмет, від якого транспортний засіб спалахнув та повністю згорів. З людей, на щастя, ніхто не постраждав.

Вже за десять днів поліція затримала підозрюваного у скоєнні підпалу. Як повідомив глава МВС Арсен Аваков, ним виявився житель Луганської області.
Зловмисник обвинувачується у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.194 (Умисне знищення або пошкодження майна), ч.3 ст. 171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів), ч. 2 ст. 28 (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) Кримінального кодексу України. Слідство завершено. Подальшу долю чоловіка вирішить суд.
Наразі матеріалистосовно інших осіб, причетних до скоєння злочину, виділені в окреме провадження.
Читайте також:
Грабіж серед білого дня: в Броварах камери спостереження зафіксували злочин
Броварчанина, який стріляв у жінку, засудили до 10 років в’язниці
В Броварах затримали викрадача самокатів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
22 серпня
Як обрати рюкзак для дитини: практичні поради для батьків
Новини компаній
11:00
21 серпня
Перший візит дитини до лабораторії: як підготувати малюка до здачі крові без страху та сліз
Новини компаній
17:00
18 серпня
Медичні центри та клініки Києва: повний путівник 2026 року
Партнерський спецпроєкт
11:02
18 серпня
ТОП новини
Оголошення
12:57, 20 серпня
5
18:14, 10 серпня
13:01, 20 серпня