• Головна
  • На Броварщині з’явився унікальний митний термінал
17:54, 2 березня 2021 р.

На Броварщині з’явився унікальний митний термінал

На Броварщині з’явився унікальний митний термінал

В районі смт Велика Димерка, що на Броварщині, з’явився новий митний термінал. Він розташований на території овочесховища Веги Тренд і займає площу 3000 м2. Крім того, об’єкт має ряд унікальних особливостей. Головна – можливість зберігати товари в умовах спеціального температурного режиму.

Термінал знаходиться неподалік від трьох великих міжнародних автодоріг, що пов'язують Україну з Європою, Туреччиною та іншими країнами. Таке розташування дозволить значно спростити логістику швидкопсувних товарів – доставляти їх безпосередньо в столицю і вже тут очікувати митного оформлення, створивши всі необхідні умови для вантажу.

Камери митного терміналу є частиною одного з найбільших овочесховищ в Київській області із загальною місткістю 20 тисяч тонн. Тут встановлено сучасне обладнання, яке дозволяє зберігати окремі види товарів до півроку і більше. Також на підприємстві є спеціалізована лінія з очищення, фасування й упакування овочів. На сьогодні підприємство працює з більшістю великих мереж рітейлу в Україні.

Українські новини

Читайте також:

У Броварах рятують рибу в озерах

Невідомі пошкодили інсталяцію «Я люблю Бровари»

В Броварах з’явиться центр, де стажуватимуть молодь з синдромом Дауна та аутизмом

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ТЕРМІНАЛ #МИТНИЦЯ
Оголошення
live comments feed...