• Головна
  • В Броварах з’явиться центр, де стажуватимуть молодь з синдромом Дауна та аутизмом
17:02, 25 лютого 2021 р.

В Броварах з’явиться центр, де стажуватимуть молодь з синдромом Дауна та аутизмом

В Броварах з’явиться центр, де стажуватимуть молодь з синдромом Дауна та аутизмом

Благодійна організація «Перспектива 21.3» презентувала проект «Центр соціально-трудової адаптації молоді з синдромом Дауна, аутизмом та порушеннями інтелектуального розвитку». Мета створення Центру – забезпечення всебічної допомоги: підтримка та розвиток отриманих у школі когнітивних навичок (такі як читання та практична математика), супровід при працевлаштуванні та змістовна діяльність у вільний час. Організатори сподіваються, що Центр буде місцем сили, де сонячній молоді допомагатимуть соціалізуватися та адаптуватися до життя в суспільстві.

Підопічні благодійної організації «Перспектива 21.3», проходять практику в провідних бізнес-компаніях: готелі Radisson Blu Kyiv Podil, ресторанах Goodman Steak House та Urban Space 500, гіпермаркеті Auchan.

На сьогодні організацією створено два майданчики для стажування молоді з інвалідністю у Броварах – «Голландська пекарня 21.3» та інклюзивне «Кафе 21.3». Три роки поспіль 20 учнів з особливостями ментального розвитку щотижня приїжджають на практику у пекарню. Проєкт «Кафе 21.3» стартує 21 березня цього року – у міжнародний день людей з синдромом Дауна. У ньому також буде працювати молодь з інвалідністю, а ще розроблена програма їх супроводу на робочому місці соціальним працівником-педагогом.

Київська обласна рада

Читайте також:

Броварські спортсмени здобули перемогу на чемпіонатах України з баскетболу та гандболу

В Броварах відбудеться благодійний концерт «Разом за життя»

Юні футболісти з Броварів стали переможцями обласного турніру

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #АДАПТАЦІЯ #ЦЕНТР #СИНДРОМ #ДАУНА #АУТИЗМ
Оголошення
live comments feed...