• Головна
  • ТОВ «СЕЛТІК ТБО» надає роз’яснення щодо обслуговування багатоквартирних будинків у Княжичах
11:00, 26 січня 2021 р.

ТОВ «СЕЛТІК ТБО» надає роз’яснення щодо обслуговування багатоквартирних будинків у Княжичах

ТОВ «СЕЛТІК ТБО» надає роз’яснення щодо обслуговування багатоквартирних будинків у Княжичах

Мешканці с. Княжичі Броварської міської ОТГ ТОВ «СЕЛТІК ТБО» надає розяснення щодо подальшої роботи з надання послуг з поводження з побутовими відходами на території с. Княжичі.

2.Для багатоквартирних будинків

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» передбачено, що до житлово-комунальних послуг належать: житлова послуга - послуга з управління багатоквартирним будинком, та комунальні послуги - послуги з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами.

Виконавцями комунальних послуг з поводження з побутовими відходами є - суб’єкт господарювання, визначений виконавцем послуг з вивезення побутових відходів у встановленому законодавством порядку. Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 року № 1070 «Про затвердження правил надання послуг з поводження з побутовими відходами», Одиницею виміру обсягу наданих послуг з поводження з побутовими відходами є кілограм, тонна, кубічний метр або літр. Одиниця виміру обсягу надання послуг з поводження з побутовими відходами встановлюється органом місцевого самоврядування. Рішенням виконавчого комітету Броварської міської рад від 16.04.2019 року № 471 було затверджено норми надання послуг для житлових будинків багатоквартирних 0.18 мЗ на одну особу.

Враховуючи вищезазначене нарахування плати за послугу з поводження з побутовими відходами здійснюється з врахуванням кількості зареєстрованих осіб ( не залежно від віку) у житловому приміщенні.

Дієздатні особи, які проживають та/або зареєстровані у житлі споживача, користуються нарівні зі споживачем усіма житлово-комунальними послугами та несуть солідарну відповідальність за зобов’язаннями з оплати житлово-комунальних послуг.

Нарахування плати за послугу з поводження з побутовими відходами власникам житлових приміщень, у яких відсутні зареєстровані особи, здійснюється з розрахунку на 1 особу.

При наданні житлово-комунальних послуг застосовуються державні соціальні нормативи у сфері житлово-комунального обслуговування, встановлені законодавством. Гранична норма витрат на управління житлом громадян, які відповідно до законодавства мають пільги або користуються субсидією на оплату житлово-комунальних послуг, встановлюється Кабінетом Міністрів України. Гранична норма витрат на оплату комунальних послуг для громадян, які відповідно до законодавства мають пільги або користуються субсидією на оплату житлово-комунальних послуг, встановлюється Кабінетом Міністрів України. Передбачені законодавством пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг виплачуються споживачу в грошовій формі у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Враховуючи вимоги Закону України «Про житлово-комунальні послуги» Споживач здійснює оплату за спожиті житлово-комунальні послуги щомісяця, якщо інший порядок та строки не визначені відповідним договором.

Споживач не звільняється від оплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладення відповідного договору. Договір мешканці багатоквартирних будинківможуть укласти в Центрі обслуговування мешканців з надання послуги з поводження з побутовими відходами за адресою вул. Лагунової Марії, 4Б м. Бровари. (графік роботи з понеділка-п’ятницю з 9-00 до 16-00).

ГРАФІКвивозу побутових відходів в багатоквартирних будинках:

У разі питань звертайтеся будь-ласка за телефонами, на електронну пошту, через мережу фейсбук завжді готові до діалогу та вирішення всіх спірних питань.

т. (067) 344 41 52; (067)344 22 72 – для довідок

т. (067)344 33 48 бухгалтер

т. 044 360 29 02, (067) 344 15 13 з питань укладення договорів з юридичними особами та ФОП, залишення СКАРГ та пропозицій

електронна адреса - tovseltiktbo@gmail.com

Адміністрація!

Читайте також:

ТОВ «СЕЛТІК ТБО» надає роз'яснення щодо надання послуг у Княжичах

Митці з Броварщини отримали стипендію Президента України

В Броварах завершено частковий ремонт двох шкіл

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #СЕЛТІК #СМІТТЯ #ВІДХОДИ
Оголошення
live comments feed...