• Головна
  • ТОВ «СЕЛТІК ТБО» надає роз'яснення щодо надання послуг у Княжичах
17:26, 25 січня 2021 р.

ТОВ «СЕЛТІК ТБО» надає роз'яснення щодо надання послуг у Княжичах

ТОВ «СЕЛТІК ТБО» надає роз'яснення щодо надання послуг у Княжичах

Мешканці с. Княжичі Броварської міської ОТГ ТОВ «СЕЛТІК ТБО» надає роз'яснення щодо подальшої роботи з надання послуг з поводження з побутовими відходами на території с. Княжичі.

1. Для приватного сектору залишається безконтейнерна система збору відходів. Купуєте зелені пакети з логотипом нашого підприємства і виставляєте біля свого будинку. 

Днем вивозу є НЕДІЛЯ (кожна) Список вулиць по приватному сектору за якими буде їздити спецавтомобіль:

ТОВ «СЕЛТІК ТБО» надає роз'яснення щодо надання послуг у Княжичах, фото-1

Якщо не бажаєте купувати пакети, маєте можливість придбати пластикові контейнери 0, 240 л (0,4 м3) у нашого підприємства, або в іншому місці та користуватися контейнерною системою збору відходів. У цьому разі, вам обов"язково потрібно з"явитися за адресою вул. М.Лагунової 4Б м. Бровари та укласти договір!!! При наявності контейнера купувати фірмові пакети не потрібно!!!!

Ще раз наголошуємо!!! НАРАХУВАННЯ І КВИТАНЦІЙ МЕШКАНЦЯМ ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ НЕ БУДЕ!!!!!!!!! або купуєте фірмові пакети, або користуєтеся контейнерами і обов'язково укладаєте договір!!!!!! 

У разі питань звертайтеся будь-ласка за телефонами, на електронну пошту, через мережу фейсбук завжді готові до діалогу та вирішення всіх спірних питань. 

т. (067) 344 41 52; (067)344 22 72 – для довідок

т. (067)344 33 48 бухгалтер

т. 044 360 29 02, (067) 344 15 13 з питань укладення договорів з юридичними особами та ФОП, залишення СКАРГ та пропозицій 

електронна адреса: [email protected]

Адміністрація!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #СЕЛТІК #СМІТТЯ #ВІДХОДИ
Оголошення
live comments feed...