• Головна
  • Альтернативна школа UNIC в Броварах оголошує добір учнів в 1-й та 0-й класи
14:57, 30 липня 2020 р.

Альтернативна школа UNIC в Броварах оголошує добір учнів в 1-й та 0-й класи

Альтернативна школа UNIC в Броварах оголошує добір учнів в 1-й та 0-й класи

Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина не «відбувала» уроки, зазубрюючи купу непотрібної їй інформації, а всебічно розвивалася та відкривала в собі нові таланти і здібності, то кращого місця, ніж альтернативна школа UNIC в Броварах, для цього не знайти!

Тут не лише проходять шкільну програму, а й виховують новаторів, які будуть впевненими у своїх силах та пристосованими до майбутнього. Ми допомагаємо засвоювати знання із задоволенням, стимулюючи дітей до розвитку та роботи в команді.

Наша школа тісно співпрацює з однією з найкращих приватних шкіл Києва «Афіни», котра існує на освітньому ринку з 1994 року. UNIC school відповідає всім вимогам шкільної освіти України. Діти проходять внутрішньошкільні «зрізи знань». Наприкінці кожного навчального року учні проходять тестування та отримують табелі з результатами.

Раді повідомити, що наразі UNIC school оголошує добір учнів в 1-й та 0-й класи!

Нульовий клас - це перехідний етап від садочка до школи. Він допомагає дітям спокійніше пройти адаптацію до навчального процесу. Тому це не класична підготовка до школи, а новий підхід до розвитку вашої дитини як особистості. Програму було підібрано враховуючи індивідуальні особливості та темп адаптації кожного. Спеціально розроблена програма передбачає творчий та диференційований підхід у роботі з дітьми віком 5 - 7 років. Маленькі класи (до 5 дітей) дозволяють педагогам приділити достатньо уваги кожному з учнів.

Перший клас та загалом початкова школа є без перебільшення дуже важливим періодом у житті дитини. В цей період формується новий рівень самосвідомості та виникає «соціальне Я». Тому важливо підтримувати дитину на цьому етапі та надихати на пошуки «свого». Альтернативна школа UNIC приділяє велику увагу саме психологічному розвитку особистості та підготовці школяра до реального життя. Інформація в школі подається у новій інтерактивній формі, учні мають можливість шукати нові шляхи та методи рішення поставлених задач, а міні класи складаються з 10 учнів.

Крім того, ми запрошуємо учнів на студійну роботу.

В UNIC school Ви можете знайти не тільки новий підхід до навчання, а й безліч позакласних розвиваючих програм для вашої дитини. Такі «студії» діти обирають за бажанням, спираючись на власні вподобання та здібності. Студійна робота охоплює різні аспекти розвитку: інженерінг, математика, театральна студія, студія хімії, творчість, архітектура та дизайн, підготовка до школи.

Запишіться в групу або на консультацію вже зараз, адже навчатися з нами – цікаво та перспективно!

Режим роботи: з 9:00 до 15:00.

Деталі за телефоном: (098) 691 59 07.

Адреса: м. Бровари вул. Київська 245.

Сайт: https://unicschool.com.ua/.

Ми у Facebook.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #ШКОЛА #НАБІР #UNIC
Оголошення
live comments feed...