• Головна
  • Броварські паралімпійці - призери етапу Кубку світу з біатлону
11:13, 24 січня 2020 р.

Броварські паралімпійці - призери етапу Кубку світу з біатлону

Днями до України повернулася національна паралімпійська збірна команда з лижних перегонів та біатлону. Українські спортсмени внесли суттєві зміни в турніру таблицю змагань етапу Кубку світу, що проходив з 11 по 19 січня у німецькому Альтенбергу.

В останній день змагань наші біатлоністи обігнали збірну господарів

в командному спринті, взявши золото і два срібла, та вибороли третє місце за кількістю золотих нагород і загальною кількістю медалей. Загалом у наших паралімпійців 3 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі.

Серед призерів національної збірної - й наші земляки з Броварів. Олександра Кононова здобула «золото» в біатлоні (командний спринт), «срібло» в біатлоні та «бронзу» в лижних перегонах на короткій дистанції. Броварчанин Григорій Вовчинський виборов срібну нагороду в біатлоні (командний спринт).