![](https://s.4594.com.ua/section/logo/upload/pers/114/logo.png?20240727)
08:00, 25 листопада 2019 р.
Трагічні вихідні: на Броварщині сталося чотири аварії
![Трагічні вихідні: на Броварщині сталося чотири аварії Трагічні вихідні: на Броварщині сталося чотири аварії](/dist-assets/images/cap.jpg)
У п’ятницю, 22 листопада, в селі Семиполки Броварського району під колеса автомобіля «Opel» потрапило двоє людей. Ввечері, на 52 км автодороги Київ-Чернігів, кияни 1986 та 1975 року народження перетинали проїжджу частину у недозволеному та неосвітленому місці, внаслідок чого були збиті авітвкою.
Від отриманих травм обидва пішоходи загинули на місці аварії. Ще двох пасажирок легковика доправлено до лікарні з тілесними ушкодженнями різного ступеню тяжкості. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 286 Кримінального кодексу України. Поліція встановлює усі обставини ДТП, повідомляє Головне управління Національної поліції в Київській області.
Фото: Мирослава Котюга - «Інформатор»
В суботу, 23 листопада, на вулиці Ярослава Мудрого в Броварах водійка автомобіля «ЗАЗ-Славута» не впоралась з керуванням та врізалась у бетонне огородження. Внаслідок наїзду авітвку відкинуло на зустрічну смугу, де вона зіткнулася з автомобілем «Mercedes Vito».Як повідомили «ПОГЛЯДу»в Броварському відділі поліції, водійка та пасажир автомобіля «Славута», а також водій автомобіля «Mercedes Vito» отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості. Всіх учасників ДТП госпіталізовано до Броварської ЦРЛ.
Фото Інформаційної агенції «ПОГЛЯД»
Того ж дня, близько 22:00, на Чернігівській трасі сталася ще одна ДТП з постраждалим. Біля повороту на село Калита Броварського району автомобіль «Kia» збив пішохода. За повідомленням «Інформатора», водій рухався по трасі у бік Броварів, коли на дорогу несподівано вибіг чоловік. Від удару він відлетів на асфальт.
На місце події прибула швидка медична допомога. Потерпілого у важкому стані доставили до лікарні.За попередніми даними, у чоловіка численні переломи, зокрема й один відкритий. Обставини події встановлює поліція.
Фото: Мирослава Котюга – «Інформатор»
Ще одна аварія сталася вчора, 24 листопада, на вулиці Симона Петлюри в Броварах. Як повідомили «ПОГЛЯДу» в Броварському відділі поліції, близько 02:40 години ночі водiй «Volkswagen Toureg» врізався у дерево, внаслiдок чого і сам чоловік, і його пасажири отримали тiлеснi ушкодження та були госпіталізовані до Броварської ЦРЛ.
За інформацією dtp.kiev.ua, водій автомобіля був нетверезий і, намагаючись на швидкості зайти в поворот, «зловив» обидва узбіччя та не впорався с керуванням. Внаслідок отриманих травм одна з пасажирок, що не була пристебнута паском безпеки, впала в кому.
Читайте також:
Лоб в лоб: в Броварах сталася ДТП з постраждалими
Чоловіка судитимуть за карикатуру на правоохоронця з Броварів
Погрожував вбити: в Броварах затримали озброєного чоловіка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
live comments feed...