![](https://s.4594.com.ua/section/logo/upload/pers/114/logo.png?20250117)
15:20, 22 листопада 2019 р.
Чоловіка судитимуть за карикатуру на правоохоронця з Броварів
![Чоловіка судитимуть за карикатуру на правоохоронця з Броварів Чоловіка судитимуть за карикатуру на правоохоронця з Броварів](/dist-assets/images/cap.jpg)
У четвер, 21 листопада, 39-річний чоловік розмістив на своїй сторінці та сторінці своєї дружини у «Facebook» карикатури образливого змісту, із погрозами насильства на адресу офіцера поліції.
У подружжя провели невідкладний обшук за місцем проживання та вилучили речові докази. В ході слідчих дій встановили, що жінка непричетна до цього інциденту, а конфлікт між чоловіками виник давно. Як з’ясувалося, почалося все з того, що поліцейський відмовився допомогти останньому «вирішити особисті проблеми».
Чоловіка затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України та поміщено до ізолятору тимчасового тримання. Йому оголошено підозру у вчинені кримінальних правопорушень передбачених ст. 343 (Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу) та ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Подальшу долю фігуранта вирішить суд.
Головне управління Національної поліції в Київській області
Читайте також:
Погрожував вбити: в Броварах затримали озброєного чоловіка
Розбійний напад в Броварах: поліція затримала чоловіка з ножем
Броварського викрадача авто затримали у Василькові
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:38
15 січня
15:35
15 січня
Афіша січня у Caribbean Club та Pepper's Club: вар’єте, кантрі, вистави для дорослих, триб'ют-шоу та інші події
Новини компаній
15:00
15 січня
ТОП новини
Оголошення
12:40, 6 січня
11:31, 10 січня
11:31, 10 січня
12:40, 6 січня
11:31, 10 січня
live comments feed...