
08:00, 25 жовтня 2019 р.
В Броварах розпочався опалювальний сезон

Відповідно до розпорядження міського голови за № 186-ОД від 24 жовтня 2019 року, в Броварах розпочато опалювальний сезон. Про це повідомляється наофіційній сторінці міської ради в Facebook.
Керівникам КП «Броваритепловодоенергія», ОСББ «Соборна,8», ОСББ «Декабристів,44», ОСББ «Незалежності,17», ОСББ «Симоненко, 113-А», ОСББ «Київська-261», ОСББ «Меркурій-2003», ДП «Житло» ОП «Броварипромжитлобуд», ЖЕС ПрАТ БЗСК, ЖКГ ТОВ «Броварський ЗБК», ТОВ «Житло Уют Сервіс» дано розпорядження забезпечити пуск котелень та подачу теплоносія на об’єкти житлового фонду, соціально-культурної сфери міста та адміністративні будівлі, установ та організацій.
Читайте також:
В Броварах покажуть кінострічку «Тарас. Повернення»
Броварчанам пропонують здавати сухе листя з доплатою
Броварський автобус №9 змінив графік та маршрут
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:55
22 червня
09:50
22 червня
15:42
20 червня
11:13
20 червня
Оголошення
16:57, 25 червня
18
11:39, 25 червня
10:12, 18 червня
15:07, 22 червня