Броварчанам пропонують здавати сухе листя з доплатою

Броварчанам пропонують здавати сухе листя з доплатою

Останнім часом в Броварах гостро постало питання утилізації опалого листя. Містяни, не маючи альтернативи, спалюють відходи, що негативно впливає на стан повітря. Аби стимулювати місцеву владу до активних дій, депутат Київської обласної ради Роман Сімутін навіть привозив під двері мерії десятки клумків рослинних відходів.

Сьогодні стало відомо, що Броварська міська рада вирішила все ж організувати прийом опалого листя від населення. Так, на території міста облаштовано так званий «листівник», до якого кожен охочий зможе привезти листя з присадибної ділянки, за плату (18,00 грн. за мішок 120 л), що розрахована та покриває фактичні витрати на компостування листя (робота техніки, працівників, вартість біопрепаратів для прискорення компостування тощо).

Громадян просять збирати у мішки лише листя, без гілок та іншого сміття. У разі виявлення у мішках зайвого, вам буде відмовлено в його прийомі.

Вам необхідно:

- скласти листя у мішки;

- сплатити за послуги будь-яким зручним для Вас способом (через відділення банку або через інтернет-банкінг) за наступними реквізитами: отримувач -  Спеціалізоване комунальне підприємство Броварської міської ради Київської області «Броварська ритуальна служба». Код ЄДРПОУ 37892971

р/р UA553226690000026000300827232 ТВБВ №10026/0741 філії Головного управління по м. Києву та Київській обл. АТ «Ощадбанк» (також можлива оплата за отриманим рахунком після прийому листя);

- привезти власним транспортом мішки з листям до місця прийому та пред’явити квитанцію про оплату або отримати рахунок для подальшої оплати.

Графік роботи пункту прийому (вул.Перонна, 24 біля кладовища):

Середа - з 9:00 до 16:00;

Субота - з 9:00 до 16:00;

Перший прийом листя в суботу 26 жовтня о 9:00.

Управління житлово комунального господарства БМР

Читайте також:

В Броварах карають паліїв сміття

«Ми не здаємося!»: броварчани висадили дерева в дворі багатоповерхівки

БРОВАРИ ЛИСТЯ СМІТТЯ ПАЛІЇ МІСЬКРАДА ЛИСТІВНИК
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі