• Головна
  • Броварські спортсмени - призери Кубку України зі змішаних бойових мистецтв
15:00, 18 жовтня 2019 р.

Броварські спортсмени - призери Кубку України зі змішаних бойових мистецтв

На минулих вихідних в Тячеві, що на Закарпатті, проходив Кубок України зі змішаних бойових мистецтв UF MMA серед дітей, юнаків, кадетів, юніорів та дорослих. У змаганнях взяв участь 331 спортсмен у складі 47 клубів з 20 регіонів України.

Так, Київщина була представлена провідними бійцями області та в загальнокомандному заліку посіла друге місце. Першими стали Черкаси, третіми – кияни.

Бійцям Броварського спортивного клубу «Воїн» вдалося вибороти срібну та бронзову нагороди, розповів президент клубу Олександр Кононов.

Давид Оганов перші два поєдинки завершив достроково. В фіналі рахунок після двох раундів був рівний. В кінці третього раунду, де вирішувалась доля поєдинку, Давид поступився, больовим прийомом на руку. В результаті – срібло.

Іван Желізняк перший поєдинок завершив достроково больовим прийомом на руку. В півфінальному бою, повністю переважавши суперника, спіймався на удушливий порух та поступився. В боротьбі за третє місце виграв достроково удушливим прийомом та здобув бронзу.