• Головна
  • На Радіостанції планують будівництво дитячого садка, таунхаузів та скверів
08:00, 30 вересня 2019 р.

На Радіостанції планують будівництво дитячого садка, таунхаузів та скверів

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна Бровари»

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна Бровари»

Управління містобудування та архітектури Броварської міськради винесло на громадські слухання проект внесення змін до детального плану територій в районі Радіостанції – на вулицях Гетьманській, Батуринській і Олега Ольжича.

Зокрема, на вільній від забудови території заплановано розмістити ще 25 садибних ділянок площею до 0,1 га, які формуються у вигляді 3-х кварталів.

Крім того, змінами передбачено знесення застарілого 1-2-поверхового житлового фонду взовж вул. Проектної 2. На території, що звільниться, зведуть два квартали блокованої забудови з 27-ми житлових будинків типу таунхауз із приквартирними ділянками – в середньому до 0,05 га.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна Бровари»

На вул. Проектній, 3 у новому детальному плані територій запланували розмістити дошкільний навчальний заклад на 120 місць – на земельній ділянці у 0,48 га.

Окрім того, задля збереження невпорядкованих насаджень сосен, чиновники пропонують відкрити два сквери. Один – біля дитячого садка. Другий – біля ресторанного комплексу на вул. Проектній, 1.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна Бровари»

За словами керівниці управління містобудування та архітектури Світлани Батинчук, громадські слухання триватимуть з 27 вересня до 28 жовтня, а допускатимуться до них лише ті особи, які зареєстровані на зазначеній території.

Пропозиції громадськості приймають у письмовому й електронному виглядах із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця мешкання з особистим підписом заявника. Вони мають містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції варто подавати до управління містобудування та архітектури Броварської міської ради на вул. Гагаріна, 15, каб. 412. Електронна адреса: [email protected]. Тел.: (04594) 5-30-49. Слухання відбудуться 25 жовтня з 10:00 до 12:00 у малій залі виконкому Броварської міської ради (каб. 204) на вул. Гагаріна, 15, 2-й поверх.

Трибуна Бровари

Читайте також:

Перелік послуг, які надає броварський «Прозорий офіс»

У Броварах з’явилися шахраї з продажу води

Керівник броварського заводу завдав збитків бюджету на 700 тисяч гривень

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #СЛУХАННЯ #РАДІОСТАНЦІЯ #МІСЬКРАДА
Оголошення
live comments feed...