• Головна
  • Побутова хімія та автокосметика від «Лінкс лабораторії»
19:07, 2 вересня 2019 р.

Побутова хімія та автокосметика від «Лінкс лабораторії»

Побутова хімія та автокосметика від «Лінкс лабораторії»

Жодне приміщення не може існувати без якісної побутової хімії: її використовують в житлових будинках, офісах, ресторанах, автосервісах…усюди. Адже чистота не лише приємна оку, а ще й є запорукою гарного самопочуття та міцного здоров’я. Саме тому до вибору побутової хімії слід підходити серйозно, а серед виробників обирати лише перевірених часом професіоналів.

«Lynks Laboratories» в Броварах – це магазин нового формату, де можна придбати безфосфатні засоби для прання та безхлорні засоби для прибирання. Компанія «Лінкс лабораторії» - український виробник високоякісної побутової хімії та автокосметики під ТМ EXOL, LYNKS LABORATORIES, ОККО, WOG, побутової хімії для щоденного прибирання і професійних засобів для потреб бізнесу та клінінгових компаній.

Побутова хімія та автокосметика від «Лінкс лабораторії», фото-1

Продукція TM «Lynks Laboratories» сертифікована за міжнародними стандартами, не містить фосфатів, фосфонатів, хлору та інших небезпечних сполук для здоров’я людини. Гарантом якості продукції ТОВ «Лінкс лабораторії» є використання сировини світових лідерів промислових хімікатів: Clariant International (Швейцарія), Brenntag (Німеччина), AKZO NOBEL (Нідерланди), BASF (Німеччина).

Головна фішка магазину в Броварах – це можливість придбати продукцію на розлив та розсип. Пусту тару з використаної продукції можна наповнити знову – це дасть змогу придбати засоби ще дешевше. Гасло нашого магазину – «Ми не можемо звільнити землю від пластику, але можемо зменшити його кількість».

Побутова хімія та автокосметика від «Лінкс лабораторії», фото-2


Підтвердженням високої якості продукції є те, що протягом багатьох років клієнтами ТОВ «Лінкс лабораторії» є провідні АЗК України, клінінгові компанії, підприємства харчової промисловості, заклади громадського харчування.

Адреса: м. Бровари, вул. В'ячеслава Чорновола, 6а (Лісовий квартал)

Телефони: (095)795 97 49 (Viber/WhatsApp); (067) 5011272; (097) 3742342;

Instagram

Facebook

Еmail: [email protected]

Офіційний сайт заводу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПОБУТОВА #ХІМІЯ #ЛІНКС #ЛЬВІВ #КЛІНІНГ
Оголошення
live comments feed...