Прокуратура вимагає визнати незаконним дозвіл на будівництво житлового кварталу в Броварах

Прокуратура вимагає визнати незаконним дозвіл на будівництво житлового кварталу в Броварах, Головний редактор

Місцева прокуратура виявила численні порушення містобудівного законодавства під час зведення багатоквартирних будинків в Броварах.

Так, багатоквартирні будинки з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями на території 2-го мікрорайону ІV житлового району не відповідають містобудівній документації на місцевому рівні, містобудівному законодавству, будівельним нормам стандартам і правилам.

Протягом шести місяців 2019 року прокуратура направляла листи з розрахунком щодо вищевказаних порушень до контролюючого органу, ініціювалися відповідні заходи державного архітектурно-будівельного контролю (позапланової перевірки) та притягнення винних осіб до відповідальності.

Проте, ні орган місцевого самоврядування, ні контролюючий орган не вжили передбачених законом заходів щодо проведення позапланової перевірки, відмови чи скасування містобудівних умов та обмежень, а навпаки видали дозвіл забудовнику на виконання будівельних робіт.

Прокуратура встановила, що забудова багатоповерхівки на земельній ділянці загальною площею 1,4617 га в місті Бровари відбувається з перевищенням допустимої щільності населення, нехваткою шкільних місць, садочків, торгівельних центрів, наземного паркінгу, тощо.

У зв’язку з цим, Броварська місцева прокуратура в судовому порядку вимагає визнати протиправною бездіяльність ДАБІ та управління архітектури міста Бровари, а також скасувати містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки, дозволу на виконання будівельних робіт.

Прес-служба прокуратури Київської області

Читайте також:

В Броварах судитимуть чоловіка, що стріляв у голову літній жінці

На Броварщині дві години палав будинок площею 450 кв.м

«Чи Зеленський, чи Нідзельський»: на 97-му окрузі люди не знають, за кого віддають свої голоси

БРОВАРИ ПРОКУРАТУРА СУД БУДІВНИЦТВО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі