Рекламна газета «Передмістя Київ»

Рекламна газета «Передмістя Київ», Головний редактор

«Хто володіє інформацією, той володіє світом», - ці слова англійський банкір єврейського походження Натан Ротшильд сказав ще 200 років тому, але вони залишаються актуальними й досі.

Сьогодні, якщо вашого бізнесу немає в газетах, на телебаченні та інтернеті, - у вас немає бізнесу. Ми живемо в епоху швидкої інформації, а сам інформаційний простір став найпотужнішим інструментом продажу. Залишається лише вирішити: де, як і кому продавати свої послуги. Ми радимо довіритися професіоналам з багаторічним досвідом і блискучою репутацією.

Газета «Передмістя Київ» - це наймасовіше, найпопулярніше та найвпізнаваніше видання на рекламно-інформаційному просторі Київської області. Щотижня, протягом останніх 14 років, «Передмістя Київ» виходить тиражем у 100000 примірників та безкоштовно поширюється в 9 містах Київської області: Боярка, Ірпінь, Бровари, Вишгород, Вишневе, Коцюбинське, Бориспіль, Чабани, Гостомель, а також на станціях метро: «Лісова», «Житомирська», «Героїв Дніпра», «Святошин».

Видання з вашою рекламою потрапить в усі куточки Київщини: від дошки оголошень в маленькому селі до поштових скриньок розкішних котеджів у передмісті столиці. Які б послуги ви не надавали, та яку б продукцію не хотіли реалізувати, звертаючись до нашої редакції, ви гарантовано знайдете свого клієнта.

Телефон: (044 / 097 / 050 / 073)-333-4-226.

E-mail:[email protected]

ПЕРЕДМІСТЯ КИЇВ ГАЗЕТА РЕКЛАМА ОГОЛОШЕННЯ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі