В Броварах відремонтують вулицю Симоненка, проте не всю і не відразу

Фото: "Трибуна Бровари", Головний редактор
Фото: "Трибуна Бровари"

За повідомленням Броварської міської ради, виконком затвердив проектно-кошторисну документацію робочого проекту «Будівництво вул. Симоненка Василя на ділянці від вул. Київської до вул. Кобилянської Ольги ІІ черга».

Загальна вартість будівництва в поточних цінах складає – 34125,755 тис.грн., у тому числі: будівельні роботи – 27273,964 тис. грн., інші витрати – 6851,791 тис.грн. Проте, як пояснили в УБЖКГІТ, мова йде про 1-й пусковий комплекс, а загальна вартість будівництва частини вулиці вдвічі дорожча. Будівництво «розіб’ють» на етапи, як це було з вулицею Київською, ремонт якої триває багато років.

Схема за проектом. Фото: "Трибуна Бровари"

Крім того, хоча в проекті і вказано будівництво вул. Симоненка від вул. Київської (тобто, від гіпермаркету «Епіцентр») до вул. О. Кобилянської, насправді проект виконано на ділянці від вул. Київської до вулиці Чорновола. Мова йде про ділянку, на якій взагалі відсутнє дорожнє покриття (за винятком невеликої ділянки вздовж «Епіцентру»).

Та частина вулиці Симоненка, яка йде від вул.Чорновола до вул. Шевченка з цього проекту «випала». Аргумент – там фактично є повноцінна дорога (але немає жодного благоустрою та дорожньої інфраструктури).

«Проект на ту ділянку вулиці також є – грошей немає. Але, принаймні, вулицею можна користуватися», – небагатослівно коментують в УБЖКГІТ.

Трибуна Бровари

Читайте також:

В Броварах демонтовані погреби перетворилися на пастки для людей

Міськрада просить броварчан надати архівні фото міста для створення пізнавального буклету

Мотузкове містечко в парку «Перемога» облаштує фірма, через недбалість якої вже травмувалася дитина

БРОВАРИ РЕМОНТ ДОРОГИ СИМОНЕНКА ПРОЕКТ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі