В Броварах дощ затопив під’їзди у нещодавно відремонтованому дворі

В Броварах дощ затопив під’їзди у нещодавно відремонтованому дворі, Михаил

Негода, що вирувала останні кілька днів у Броварах, призвела до підтоплення двох під’їздів у житловому будинку по бульв. Незалежності, 4-А.

Фото – Олег Очиченко

Лише нещодавно у цьому та ще декількох прилеглих дворах був зроблений масштабний ремонт: збудовані нові тротуари, дитячий майданчик, заасфальтована проїжджа частина і, навіть, встановлено нові лавки для відпочинку. Але злива виявила деякі недоліки будівництва, повідомляє«Трибуна Бровари».

Підвал будинку. Фото – Олег Очиченко

«Це добре, що будівельники проклали лотки для відводу води, але який обсяг води зможуть прийнятивони глибиною 2 сантиметри? Зрозуміло, що під час зливи або просто сильного дощу – вони марні. Раніше відвід дощової води здійснювався просто на зелену зону і підтоплення під’їзду не було. Крім того, прослідкував, куди стікає дощова вода з козирка під’їзду: вона точно не потрапляє у лоток та ще додатково спричиняє підтоплення», - каже мешканець 6-го під’їзду будинку по бульв. Незалжності, 4-А Олег Очиченко.

Підвал будинку. Фото – Олег Очиченко

Тому, на думку мешканця будинку, саме цю ділянку треба обов’язково переробити: або лотки мають бути ширшими та глибшими, або треба встановлювати бетонну загорожу, щоб вода із зливової труби не підтоплювала під’їзд. А найкраще, каже Олег Очиченко, цю ділянку треба переробити повністю.

Читайте також:

Ураган в Броварах: зламане дерево повалило стовп та ледь не вбило жінку

Купання заборонено: в броварських озерах вміст кишкових паличок перевищує норму у 48 разів

Графік відключення світла на липень в Броварах

БРОВАРИ РЕМОНТ ДВІР ПІД’ЇЗД ДОЩ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі