• Головна
  • Майстерня імпровізації від театру "Чорний Квадрат"
Реклама
16:22, 12 квітня 2019 р.

Майстерня імпровізації від театру "Чорний Квадрат"

Реклама
Майстерня імпровізації від театру "Чорний Квадрат"

Навчання майстерності імпровізації буде корисним не тільки людям, які хочуть грати на сцені, зніматися в кіно і вести заходи, але і для тих, чия професія вимагає поліпшення комунікаційних навичок, публічних виступів, прийняття швидких і неординарних рішень.

Також не варто забувати, що процес навчання за даною методикою - це не тільки корисно, а ще й весело, цікаво і захоплююче. Заняття в «майстерні імпровізації» - це не лише необхідні знання, а й радість знайомства з творчими і цікавими людьми.

Якщо ви хочете:

- Мати шанс потрапити в трупу самого аншлагового театру країни

- Стати резидентом комедійного шоу «Імпровізація для дорослих»

- Оволодіти незамінним мистецтвом імпровізації для сцени, а також для бізнесу і особистого життя

- Відкрити і вдосконалити свої акторські здібності

- Легко подолати страх будь-яких публічних виступів

- Керувати і розуміти як підвищити рівень креативності та гумору

- Стати учасником акторської бази «Чорного Квадрата» і отримувати запрошення на кастинги від найбільших телеканалів і студій країни

- Отримати необхідний і важливих сценічний досвід

- Сформувати за допомогою занять навички поведінки в будь-яких екстремальних ситуаціях

- Бути переможцем в комунікативних боях

У вас з'явилася унікальна можливість реалізувати все це!

Програма навчання

Програма занять розроблена на основі більш ніж 20-ти річного досвіду успішної роботи театру і підготовки акторів імпровізації. Кожне заняття триває дві з половиною години з перервою на каву-брейк і структурно поділяється на два великі блоки:

- акторський тренінг (групові вправи, спрямовані на розвиток основних акторських навичок: дія в запропонованих обставинах; почуття правди; постановка і виконання акторської завдання, взаємодія з партнером і т.д.)

- майстерність імпровізації (розвиток креативності та нестандартного мислення, вдосконалення почуття гумору, уваги, швидкості прийняття рішень і т.д.)

Акцент навчальної програми навмисно зміщений в сторону отримання практичних навичок акторської імпровізації. Ви отримаєте необхідний мінімум теорії і ударну дозу ігрової, сценічної практики з постійно діючими акторами-імпровізаторами. Дана методика дає людині найважливіші закони і правила імпровізації для сцени і життя.

Метод навчання

Контроль за програмою навчання здійснює засновник, головний режисер і художній керівник театру-студії імпровізації «Чорний квадрат» Анатолій Миколайович Неєлов. Його унікальна методика навчання імпровізації виховала не одне покоління акторів театру, кіно і телебачення. Керівник театру буде відвідувати підсумкові заняття в пошуках нових талановитих акторів.

Викладачі

Керівником і куратором курсу є актор театру-студії імпровізації «Чорний квадрат», резидент імпровізаційного шоу «Імпровізація для дорослих» Андрій Мерзлікін. Крім роботи в театрі у Андрія є великий знімальний досвід в якості актора і телеведучого, яким він буде ділитися з вами.

Крім того, в процесі навчання будуть регулярно брати участь і інші актори театру «Чорний квадрат». Вони не тільки поділяться своїми навичками і секретами, але й будуть імпровізувати разом з вами. (Практика гри з досвідченими, діючими акторами - це важливий фактор, що впливає на особистий прогрес учня.)

Приготуйтеся імпровізувати разом з Сергієм Федорчуком, Славою Ніконоровим, Святому Загайкевичем, Тетяною Єсауленко, Іриною Гатун, Євгеном Колорашом, Поліною Головановою, Марією Крушинською і іншими акторами!

Майстерня - це не студія

Раніше для того, що б навчатися мистецтву імпровізації в «ЧК» необхідно було вступити до театральної студії при театрі. І для цього потрібно було ретельно готуватися, підбирати матеріал, проходити кілька відбіркових екзаменаційних турів і тільки після цього детально осягати курс імпровізації на протязі декількох місяців, віддавши цьому процесу весь вільний і не вільний час.

Зараз же у вас з'явилася унікальна можливість вивчати, практикувати і вдосконалювати свої акторські та імпровізаційні навички в більш легкій та ефективній формі.

Якщо ж ви налаштовані вступати до театральної студії, то дана майстерня - це найкращий спосіб підготуватися і успішно впоратися з екзаменаційною програмою.

Форма навчання

Для навчання в «Майстерні імпровізації» є дві опції:

1. Разове заняття (ціна 300 гривень). Платне заняття, яке дасть Вам уявлення про процес навчання акторській майстерності і імпровізації, а також познайомить з програмою і принципами навчання. Разове заняття є для тих, хто:

- прийшли вперше

- пройшли навчання в студії театру «ЧК»

2. Абонемент. (Вісім занять, ціна 2000 гривень). Достатня кількість годин і практики, що дозволяє отримати необхідні навички і уявлення про мистецтво імпровізації актора. (В разі пропуску заняття за розкладом, ви маєте право прийти на нього потім).

Розклад:

Будні дні з 19:30 до 22:30

Вихідні з 11:00 до 14:00

Перше заняття 7 квітня з 11:30 до 14:00

Попередній розклад на квітень. 7, 9, 10,14,15, 22, 24, 30 (Можливі зміни)

Для реєстрації на курс (або ж на одне заняття), потрібно заповнити форму.

Додаткова інформація за телефоном: (066) 701 52 18

Сайт

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ КИЇВ ЧОРНИЙ КВАДРАТ МАЙСТЕРНЯ ІМПРОВІЗАЦІЇ
Оголошення
live comments feed...