• Головна
  • В Броварах створять притулок для тварин
11:53, 12 квітня 2019 р.

В Броварах створять притулок для тварин

В Броварах створять притулок для тварин

Наприкінці 2017 року Броварська міська рада прийняла рішення створити в місті притулок для бездоглядних тварин та попередньо визначилася із земельною ділянкою по вул. О. Оникієнка в районі міського кладовища. Пункт Програми звучав так: «Відведення земельної ділянки під будівництво притулку для бездоглядних тварин», на що було заплановано виділити 12,00 тис. грн. Щодо будівництва самого притулку, то в Програмі була навіть конкретна цифра: 1500,00 тис. грн у спеціальному фонді.

Однак, лише зараз, 11 квітня проект відведення ділянки було винесено на сесію міської ради та підтримано депутатами. Як неодноразово заважував міський голова Ігор Сапожко, створення притулку для тварин – тривалий процес, але проблему потрібно вирішувати негайно. Тож як компроміс із цього питання, на даний час є основний пункт цієї міської програми: «Забезпечення вилову та транспортування тварин для їх стерилізації, проведення стерилізації та післяопераційного утримання, проведення вакцинації від сказу та ідентифікації тварин, у тому числі придбання пального, транквілізаторів, дезінфікуючих та інших лікарських препаратів» із фінансуванням у розмірі 199,00 тис. грн на рік.

Саме на вказану суму УЖКГІБТ уже в цьому році уклало договір із БО «Міжнародний фонд захисту тварин «Право на життя», яке проводить вилов, транспортування собак та їх стерилізацію на орендованій території. Якість операції гарантує бережне поводження з тваринами та дозволяє скоротити процес реабілітації тварин.

Трибуна Бровари

Читайте також:

В Броварах з’явиться перший в Україні інтерактивний музей

На кладовищах Броварів з’являться електромобілі

В Броварах відкриють ще одну амбулаторію

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ СОБАКИ ПРИТУЛОК ВОЛОНТЕРИ
Оголошення
live comments feed...