• Головна
  • В Броварах з’явиться перший в Україні інтерактивний музей
08:09, 12 квітня 2019 р.

В Броварах з’явиться перший в Україні інтерактивний музей

В Броварах з’явиться перший в Україні інтерактивний музей

Депутатами Броварської міськради було прийняте рішення про виділення з міського бюджету 199,0 тис.грн на облаштуванняінтерактивного музею «Тарасова світлиця».

Як зазначив міський голова Ігор Сапожко на погоджувальній раді, зараз триває реконструкція частини приміщення комунальної аптеки по вул. Я. Мудрого, 1.

«Сучасний формат музею передбачає дещо більш цікаве, ніж традиційні експозиції, речі та розповіді про зв’язок Тараса Шевченка з нашим містом. Потрібно шукати нові формати, щоб зацікавити відвідувачів. Завдяки співробітникам міського відділу культури – начальниці відділу Катерині Меліковій та Ользі Кунцевській, які розробили певну концепцію, в місті з’явиться перший в Україні інтерактивний музей у вигляді квест-кімнати», - розповів мер міста.

Ідея буде реалізована за допомогою спеціального програмного забезпечення, яке дозволить дітям отримати інформацію не лише про зв’язок Кобзаря з містом, а й розширити свої пізнання щодо його біографії, сторінок життя. Так, діти під час відвідування кімнати отримуватимуть завдання та надаватимуть відповідіщодо подій, пов’язаних із Тарасом Шевченком. Загальна вартість проекту – близько 450,0 тис.грн.

Трибуна Бровари

Читайте також:

В Броварах відкриють ще одну амбулаторію

Збірна України готується до чемпіонату світу в Броварах (відео)

На кладовищах Броварів з’являться електромобілі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ МУЗЕЙ ШЕВЧЕНКО СВІТЛИЦЯ
Оголошення
live comments feed...