В Броварах опалення подорожчає на 30%

В Броварах опалення подорожчає на 30%

Тарифи на централізовані опалення та гаряче водопостачання мають зрости уже цього року для усіх категорій споживачів. Рішення було прийняте під час відкритого обговорення в КП «Броваритепловодоенергія». Присутній на обговоренні заступник міського голови Олександр Резнік зазначив, що Броварська міська рада підтримує встановлення нових тарифів, адже такі зміни обґрунтовані. У подальшому погодження направлять на розгляд Національної комісії.

Підвищення «теплових» тарифів торкнеться всіх категорій споживачів – населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших. Зокрема, у випадку остаточного затвердження, найбільше ціна на теплову енергію зросте для населення (на 35,58 %) і для релігійних організацій (на 46,71 %).

У деталізованому розгляді вартість централізованого опалення для населення збільшиться з 1479,01 грн/Гкал до 2020,57 грн/Гкал (для будинків, де є лічильники) або з 35,01 грн/кв. м до 78,96 грн/кв. м (для будинків, де нема лічильників). Ціна централізованого постачання гарячої води зросте з 87,62 грн/куб. м до 107,91 грн/куб. м (при підключених до опалення рукосушильниках) та з 81,02 грн/куб. м до тих же 107,91 грн/куб. м (за відсутності рукосушильників).

Як повідомив під час обговорення керівник КП «Броваритепловодоенергія» Василь Андреєв, встановлення нових тарифів є необхідним, адже підприємство має закуповувати природний газ за новими цінами, виконувати ремонтні роботи, виплачувати заробітну плату працівникам тощо. Водночас для тих, хто не матиме змоги платити, діє державна субсидія.

КП Броваритепловодоенергія

Читайте також: 

ЖБК «Діамант» залишив без житла ветерана АТО, що втратив ноги на війні

Броварчан попередили про наслідки продажу первоцвітів

Кір в Броварах знов б’є рекорди: 18 хворих за тиждень

ТАРИФИ БРОВАРИ ОПАЛЕННЯ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі