ЖБК «Діамант» залишив без житла ветерана АТО, що втратив ноги на війні

ЖБК «Діамант» залишив без житла ветерана АТО, що втратив ноги на війні, Головний редактор

Виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов опублікував на своїй сторінці у Facebook відео, на якому ветеран АТО розповідає про те, як залишився без житла у Броварах, через недобросовісних забудовників ЖБК «Діамант».

За словами чоловіка, втративши на війні обидві ноги, він отримав від держави виплати по страхуванню життя у сумі 350 тисяч гривень. Ці кошти АТО-вець вклав у купівлю житла в місті Бровари. Але заселитися у нове помешкання не вийшло – ЖБК «Діамант» вивів усі кошти, отримані від інвесторів, та заморозив добудову житлового комплексу.

 «Ціна на квартиру була звичайна і документи на будівництво будинку так само були. Але з часом будівельна компанія вирішує просто «кинути» всіх і виводить близько 60 млн! Порошенко обіцяв, губернатор обіцяв і мер Броварів теж обіцяв допомогти! Але ніхто так і не допоміг! Проблему можна вирішити на рівні мера Броварів - Сапожка, але кому сьогодні потрібні проблеми пересічних українців? Воїн і інші інвестори ЖК «Діамант» сподіваються, що влада (центральна і місцева) збере свою волю в кулак і допоможе їм. Для цього не потрібні гроші платників податків! А також для пристойності посадить злодіїв!», - написав Максим Несміянов у соцмережі.

Нагадаємо, в Броварах 450 сімей залишилися без житла та вкладених у нього грошей. Виною тому став ЖБК «Діамант». Ступінь готовності будинків менше 35%, а коштів вже немає. На усі претензії інвесторів у нового кооперативу та його голови одна відповідь: «Гроші вкрали, вивели і вам їх ніхто не поверне, якщо хочете добудовуватися, ви повинні це робити за власні кошти».

Ошукані броварчани навіть зверталися до Петра Порошенка, щоб президент допоміг вирішити питання з забудовником, та погрожували транспортним колапсом. Незважаючи на сотні звернень та скарг, проблема досі залишається невирішеною. 

БРОВАРИ АТО ДІАМАНТ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі