• Головна
  • «Гроші вкрали. Хочете будувати – будуйте самі»: ЖБК «Діамант» продовжує дурити людей
10:11, 21 березня 2019 р.

«Гроші вкрали. Хочете будувати – будуйте самі»: ЖБК «Діамант» продовжує дурити людей

«Гроші вкрали. Хочете будувати – будуйте самі»: ЖБК «Діамант» продовжує дурити людей

В Броварах 450 сімей залишилися без житла та вкладених у нього грошей. Виною тому знову став ЖБК «Діамант». Ступінь готовності будинків менше 35%, а коштів вже немає. На усі претензії інвесторів у нового кооперативу та його голови одна відповідь: «Гроші вкрали, вивели і вам їх ніхто не поверне, якщо хочете добудовуватися, ви повинні це робити за власні кошти, і коли ви добудуєте свої будинки, я вас переведу на новий кооператив, щоб ви могли отримати право власності», - розповідають інвестори. 

Під час візиту Петра Порошенка в Бровари, ошукані люди звернулися до нього з проханням вирішити їхню проблему. Президент дав розпорядження негайно розібратися в ситуації та відновити будівництво. Було проведено вже 2 зустрічі у губернатора Київської області Олександра Терещука, де були присутні Голови СБУ та ГПУ Київської області. Меру та замовнику будівництва дали вказівки негайно відновити будівництво, та нажаль вони не реагують на це  належним чином: «Ще й шуткують на цю тему: "Сьогодні Порошенко, завтра Тимошенко або Зеленський". Затягують спеціально дорогоцінний час до виборів, сподіваються на те, що буде інший голова держави та проблему не прийдеться вирішувати», - розповідають інвестори.

Наразі ошукані люди з останніх сил тримають оборону. Майже рік вони платять з власних коштів за охорону комплексу та за послуги юристів, щоб шахраї не змогли розпродати все, що залишилося.

«Залишилося багато вільних площ, і ми потенційно можемо бути цікаві для нормальних забудовників, але нам не даюсь змоги юридично завести їх на будівельний майданчик», - обурюються люди.

Нагадаємо, це вже не перший випадок в Броварах, коли ЖБК "Діамант" не виконує своїх забов'язань перед інвесторами. Колишній голова ОСББ одно з житлових комплексів назвав це штучно створеною ситуацією, та звинуватив забудовника в наживанні на ошуканих людях

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ ДІАМАНТ
Оголошення
live comments feed...