• Головна
  • «Це штучно створена ситуація, на нас наживаються», - колишній голова ОСББ ЖК «Діамант»
18:00, 4 березня 2019 р.

«Це штучно створена ситуація, на нас наживаються», - колишній голова ОСББ ЖК «Діамант»

«Це штучно створена ситуація, на нас наживаються», - колишній голова ОСББ ЖК «Діамант»

Поки інші інвестори пишуть звернення до голови міста з вимогою змінити забудовника, колишній Голова правління ОСББ по вулиці Київська, 261 Андрій Шитий  вважає, що ситуація зайшла у глухий кут саме через саботаж міської влади.

Про це він розповів сайту 4594.com.ua.

За словами Шитого, велике питання полягає у тому, як взагалі цей будинок могли здати у експлуатацію.

«Житловий комплекс досі не підключений до постійних комунікацій електропостачання, тобто до Київобленерго. Через це тариф за один кіловат для нас становить 3,60 грн. Ми зараз за електроенергію сплачуємо фірмам прокладкам, які надають на будівництво. Ми зверталися до начальника Броварського РП ГІАТ "Київобленерго" Юрія Сливи з проханнями підключити нас по тимчасовій схемі, але нам було відмовлено. На підставі цього нам виставляли космічні тарифи і ніхто не хоче вирішувати це питання», - розповідає чоловік.

Колишній голова правління ОСББ допускає, що таке положення речей може бути комусь вигідним, тому вирішення питання штучно затягується.

«На даний час в ЖК заселені 150 квартир. Місцева влада не відповідає нам вже півтора роки. Управляюча компанія наживалася на тарифах на 40-60 тисяч гривень в місяць. В данному питанні відписки були від першого заступника мера Голубовського та від його секретаря Сапожко, що в усьому винен забудовник, але з забудовником я спілкуюся по сьогоднішній день, і він йде нам на зустріч. А от місто цьому перешкоджає. Я три рази намагався потрапити на прийом до Голови Київської облдержадміністрації Терещука, але як тільки мова заходить про «Діамант», усі відмовляються говорити», - обурюється Андрій Шитий.

За його словами, ще до нового року забудовник зустрічався з підрядником, який погодився приєднати заселені секції до мереж постійного користування електроенергії, але, знову ж таки, все зупинилося на етапі узгодження з мерією.

На даний час ціна під'єднання до мереж постійного користування електроенергії секцій, де мешкають люди, становить близько 4,7 – 4,8 мильйонів гривень. Мешканці згодні профінансувати під'єднання за власний рахунок, нічого не вимагаючи з міста, але навіть у цьому їм перешкоджають. «Була пропозиція приєднатися, а мерія виступила б гарантом у цьому, але вони відмовилися. Хоча підрядники наші місцеві, броварські, усі один одного знають, були домовленності попередні, і знову все впирається у Бабича та в Сапожко», - розповідає чоловік.

На його думку, ситуація може вирішитися лише тоді, коли ЖК«Діамант» перейде до забудовника «Атлант».

«Там дуже багато схем, які можна розкрити, і влада цього дуже боїться. Якщо туди заходить Атлант, треба з'ясувати - на яких умовах? Так просто він туди не зайде. Наприклад, на придомовій територіі є земля, яка по генпроекту розрахована під садочок, але нічого не заважає розмістити його на першому поверсі житлового комплексу… До речі, саме через цю мою прямоту та озвучення незручної для влади інформації, я більше не займаю посаду голови правління ОСББ», - розповів Андрій Шитий.

Читайте також: До уваги броварчан! У місті з'явилися фальшиві гроші

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ ДІАМАНТ АТЛАНТ
Оголошення
live comments feed...