
11:00, 16 березня 2019 р.
Кількість вбивств в Броварах зменшилась удвічі

Як повідомив керівник Броварської місцевої прокуратури Ярослав Костів, злочинність на території Броварського району у 2018 році порівняно з 2017-м зменшилася.
Більш ніж на чверть менше було зареєстровано тяжких злочинів, а навмисних вбивств було скоєно на 50 відсотків менше.
Депутати Броварської райради схвально оцінили роботу місцевої прокуратури, зазначивши,що покращення криміногенної ситуації поза іншим стало наслідком координаційних зусиль щодо діяльності правоохоронних органів.
Крім того було зазначено, що суттєво покращилася ефективність досудових розслідувань. Броварська прокуратура спрямувала до суду обвинувальні акти у кількох достатньо резонансних справах. Серед яких два – стосовно посадових осіб «Південно-Західної залізниці» ПАТ «Укрзалізниця». Також було повідомлено про підозру колишньому начальнику відділу Держкомзему у місті Бровари.
Читайте також: Броварська поліція порушує права затриманих на свободу,захист та недоторканість
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році.
Новини компаній
13:00
Вчора
12:04
10 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:03
10 червня
Caribbean Club і Pepper's Club у червні: від вар'єте «Рояль» до благодійних концертів #НаШапку
Новини компаній
17:00
5 червня
Оголошення