• Головна
  • Броварська поліція порушує права затриманих на свободу, захист та недоторканість
12:00, 13 березня 2019 р.

Броварська поліція порушує права затриманих на свободу, захист та недоторканість

Броварська поліція порушує права затриманих на свободу, захист та недоторканість

Під час візиту до Броварського відділу поліції співробітник Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини та громадський монітор Маргарита Тулуп виявили численні порушення права на свободу та особисту недоторканість.

Так, протоколи про затримання осіб складаються через тривалий час після скоєння злочину та без зазначення місця затримання.

Регіональний центр з надання безоплатної правової допомоги не повідомляється негайно після їх затримання, як наслідок адвокати прибувають до поліції не своєчасно, а це вже порушення права затриманих осіб на захист. А через відсутність спеціальної кімнати неможливе проведення конфіденційних побачень затриманих осіб із захисниками.

Порушенням є й те, що у відділі поліції відсутня кімната для проведення слідчих дій, тому процесуальні дії відбуваються в службових кабінетах працівників поліції.

На час візиту на дверях окремих службових кабінетів були відсутні таблички із зазначенням посад і прізвищ працівників, які в них працюють. Відповідно, у разі потреби, неможливо буде встановити, де саме перебували затримані особи, які скаржаться на неналежне з ними поводження з боку працівників поліції.

У відділі поліції немає вільного доступу громадян до Книги скарг та пропозицій, яка знаходилася за віконцем у чергового.

Звіт за результатами візиту буде направлено до Головного управління Національної поліції України в Київській області.

Уповноважений ВРУ з прав людини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ ПОЛІЦІЯ
Оголошення
live comments feed...