• Головна
  • Броварчанин закликає мешканців міста контролювати теплопостачання до їхніх будинків
13:05, 10 березня 2019 р.

Броварчанин закликає мешканців міста контролювати теплопостачання до їхніх будинків

Броварчанин закликає мешканців міста контролювати теплопостачання до їхніх будинків

Після того, як на сайті 4594.com.ua вийшла стаття про надмірне теплопостачання в броварські багатоповерхівки, ми отримали повідомлення від нашого читача про ймовірне завищення показників на теплолічильнику в іншому будинку вБроварах.

«У нашій багатоповерхівці з одним на всі квартири лічильником, можуть бути завищені числа, бо знайомий (живе за десяток км, в Києві, темп. повітря у місті приблизно та ж сама, або й більша, бо то велике місто) – називає менші. І розбіжність дедалі росте. Маю підозру, що мій постачальник тепла, який, за сумісництвом, ще й займається будинковим теплолічильником, міг щось "накрутити"...», - пише Bobua Beans.

За словами чоловіка, він не бачить сенсу звертатися до КП "Броваритепловодоенергія", так як саме ця організація одночасно повіряє, монтує, обслуговує та виставляє рахунки. Отже й об’єктивної перевірки чекати не доводиться: «Влітку 2015 року писав паперовий лист ("запит на інформацію" – "щодо можливості регулювання теплопостачання"), посилав "рекомендованим", але так і не відповіли письмово. А по телефону запропонували зібрати підписи на призначення осіб, що будуть регулювати постачання тепла в підвалі, знімати й передавати покази. Але в червні 2015 це чомусь не викликало зацікавлення...», - зітхає броварчанин.

Наразі показники у будинку перевищують «середні по палаті» на 21%, у зв’язку з чим, чоловік закликає сусідів та мешканців інших будинків бути більш організованими та не пускати ситуацію на самотік: «Сподіваюсь, люди почнуть рахувати (всього 7 чисел на рік внести в електронну таблицю!) і тоді можливостей для фальсифікацій поменшає...».

Читайте також: Рейтинг «прозорості» міст України: яке місце посіли Бровари?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ КОМУНАЛЬНІ ПЛАТЕЖІ ТЕПЛОЕНЕРГІЯ
Оголошення
live comments feed...