• Головна
  • В. о. директора Союзу споживачів України силою виштовхали з «Мегамаркету», що в Броварах
12:45, 26 лютого 2019 р.
Надійне джерело

В. о. директора Союзу споживачів України силою виштовхали з «Мегамаркету», що в Броварах

В. о. директора Союзу споживачів України силою виштовхали з «Мегамаркету», що в Броварах

У Броварському «Мегамеркеті» силою виштовхали журналістів на чолі з Максимом Несміяновим, виконавчим директором Союзу споживачів України, які мали намір проінспектувати магазин. Цього разу знімальну групу цікавила ікра. Поступила інформація про те, що тут її продають із порушенням правил зберігання та прострочену. Проте сюжет зробити не вдалося, бо охорона грубо перешкоджала роботі журналістів і застосовувала силу, ледь не розбивши відеокамеру. Керівництво ж супермаркету також не пішло на контакт і відмовилося коментувати дії охорони. Що ж тоді вони приховують?

Проте команді вдалося поспілкуватися з місцевими жителями, які стверджують, що часто в «Мегамаркеті» на цінниках одна ціна на ікру, а на касі — зовсім інша, і продавчині виправдовуються, що не встигають змінювати цінники. «Чим вони нас годують і чи мають право так знущатися з людей?!» — справедливо обурюються споживачі.

В Україні, як і в будь-якій цивілізованій європейській державі, законна професійна діяльність журналістів захищена Кримінальним кодексом України, який передбачає кримінальну відповідальність за її навмисне перешкоджання. Зокрема, якщо журналісту незаконно відмовляють у доступі до інформації, або забороняють висвітлювати окремі теми, критикувати суб’єктів владних повноважень, впливають у будь-якій формі для перешкоджання виконанню професійних обов’язків, стаття 171 передбачає штраф до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арешт до 6 місяців, або ж обмеження волі на строк до чотирьох років.

Тож чому журналістам не вдалося зробити свою роботу? Висновок очевидний: можливо, куди не пускають, є що приховувати. До того ж це вже не вперше, коли цей гіпермаркет потрапляє в такий скандал!

Редакція сайту 4594.com.ua триматиме цю ситуацію на контролі. В найближчий опублікуємо відеодокази та коментарі очевидців.

Нагадаємо що 25 лютого відбувся візит президента України в Бровари. Чи не пов’язані ці дії?!

Читайте також:

У Броварах поліція затримала особу, яка перебувала в розшуку

Київська агломерація: чи стануть броварчани киянами?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Союз споживачів України #Несміянов #«Мегамаркет» #Кримінальний кодекс України
Оголошення
live comments feed...