• Головна
  • Сьогодні День ангела святкують Петро та Геннадій
11:00, 22 лютого 2019 р.

Сьогодні День ангела святкують Петро та Геннадій

Сьогодні День ангела святкують Петро та Геннадій

Геннадій. Ім’я означає «шляхетний, родовитий». З дитинства має суперечливий характер, але з часом стає просто ідеальною дитиною. На роботі намагається бути серед перших. Уміє заробляти гроші, борги повертає неакуратно. Уразливий, на критичні зауваження реагує болісно. Любить красиво прибрехати. Може зазнатися від похвали. У сімейному житті цінує затишок і комфорт. Любить сидіти за добре сервованим столом.

Майбутню супутницю життя вибирає особливо ретельно. Жадає від дружини обов’язкового виконання різноманітних примх. Якщо дружина погодиться на такий компроміс, то життя буде не таким поганим. Геннадій буде домагатися успіхів по службі, надавати допомогу по будинку, не буде пропадати після роботи зі своїми друзями.

Імена, що підходять для шлюбу: Валентина, Віра, Ірина (Ярина), Лідія, Любов, Майя, Наталя (Наталка), Ольга.

Менше підходять:Ангеліна, Віолета, Оксана, Римма, Тамара, Тетяна.

Петро. Ім’я означає «стрімчак, кам’яна брила». З раннього віку його цікавить усе: навіщо будують гнізда пташки, де вночі перебувають трамваї, як улаштований будильник. Маленький Петро музично обдарований, у нього може бути непоганий голос. Замолоду часто колекціонує фотографії артистів і музичні записи співаків. У своїй спеціальності бореться за лідерство, і тому дуже ретельно ставиться до своєї професійної підготовки.

У виборі дружини не квапиться, довго перевіряє чи відповідає обраниця його ідеалу. Одна з основних вимог до дружини — це бути вірною, інші якості для Петра не такі важливі. У ревнощах може бути нестриманим.

Дуже любить свою матір, і тому дружині Петра треба зважати на вплив свекрухи на вчинки чоловіка. Хатню роботу робить час від часу. П’є небагато й нечасто, в основному по святах.

Імена, що підходять для шлюбу: Ангеліна, Варвара, Віра, Вероніка, Діана, Євгенія, Катерина, Лариса, Людмила, Наталя (Наталка), Світлана.

Менше підходять: Валерія, Діна, Олена, Зінаїда, Марина, Оксана, Тетяна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#іменини #Петро #Геннадій #шлюб #дружина
Оголошення
live comments feed...