• Головна
  • Десять медустанов Броварів планують забезпечити камерами відеоспостереження
08:00, 20 лютого 2019 р.

Десять медустанов Броварів планують забезпечити камерами відеоспостереження

Десять медустанов Броварів планують забезпечити камерами відеоспостереження

КНП «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», що в Броварах Київської області, має амбітні плани — до кінця поточного року встановити системи відеоспостереження у восьми амбулаторіях і двох адміністративних установах. Це підтверджує тендер на відповідні роботи, який оголосила установа й готова витратити на втілення мрії 1,3 млн гривень. Зокрема, система в установах має буде забезпечувати зовнішнє відеоспостереження та внутрішню відеофіксацію осіб. Детальніше про це можна дізнатися з оголошення електронної системи державних закупівель Prozorro.

Відповідно до тендерної документації, підрядник повинен встановити системи відеоспостереження на таких об’єктах:

·Амбулаторія №1 (дитяче і доросле відділення), вул. Олімпійська, 8-Б;

·Амбулаторія №2 (дитяче і доросле відділення), бульв. Незалежності, 12;

·Амбулаторія №3, вул. Володимира Великого, 10;

·Амбулаторія №6, вул. Олександра Білана, 5;

·Амбулаторія №7, вул. Київська, 292;

·Інформаційно-аналітичний відділ, вул. Гагаріна, 10;

·Адміністративна будівля, вул. Гагаріна, 5.

Система повинна забезпечувати зовнішнє відеоспостереження й внутрішню відеофіксацію осіб, трансляцію потоків відеозображення в реальному часі з відеокамер у локальне робоче місце на об’єкті, локальне зберігання інформації з відеокамер на карті пам’яті, а також можливість централізованого керування мережевою інфраструктурою на об’єкті.

Додамо, що, згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, КНП Броварської міськради «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» існує з 2013 року, однак через Prozorro укладало договір тільки один раз: минулого місяця замовило у ПП «Горинь» капремонт приміщення амбулаторії сімейної медицини №7 по вул. Київській, 292. Ремонт планують закінчити до кінця поточного року.

Однак піклування міськради щодо встановлення систем відеоспостереження в Броварах на цьому не закінчуються, і було вирішено подбати про безпеку також через закупівлю охоронних послуг

Крім встановлення систем відеоспостереження в Броварах у місті вирішили подбати про безпеку також через закупівлю охоронних послуг. Так, міська влада уклала договір із ТОВ «Охоронна фірма „Зеніт”» на охорону цвинтаря, що по вулиці Олега Онікієнка, 136. Підрядник за 198 тис. гривень повинен забезпечувати цілісність і збереження майна кладовища до кінця 2019 року. Втім, у зловмисників буде можливість реалізувати свої злі наміри з 3:00 до 7:00, адже у цей час на постах охорони нікого не буде. Проте — це зовсім інша історія…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міськрада #Бровари #відеокамера #амбулаторія #безпека #КНП «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»
Оголошення
live comments feed...