• Головна
  • Вітаємо працівників виконавчої служби України!
17:00, 17 грудня 2018 р.
Надійне джерело

Вітаємо працівників виконавчої служби України!

До 22 липня 2009 року в Україні не існувало такого професійного свята як День працівника державної виконавчої служби. Однак, завдяки Указу Президента Ющенка, таке свято з'явилося.

Професійне свято всіх працівників виконавчих служб відзначається в Україні щороку 17 грудня, інформує UkrMedia.

Цей день був встановлений порівняно недавно, в 2009 році, коли третій Президент України В. Ющенко видав указ № 569/2009.

Цей документ передбачав появу нового державного свята - Дня працівника державної виконавчої служби. Свято було засноване з метою відзначити високі заслуги співробітників виконавчої служби перед українською державою в забезпеченні виконання рішень судів усіх рівнів, оцінити вагомий внесок у дотримання принципів законності та гуманізму, як основних орієнтирів української державності.

Цей день святкують усі працівники, які відповідають за чітке, неупереджене, своєчасне виконання рішень судів різних ступенів. Це часто буває нелегко, і лише найсправедливіші, найгуманніші та найбезкомпромісніші представники цієї професії, гідні бути для українських громадян «рукою закону», кожну секунду зміцнювати віру народу в непохитність і силу державного законодавства.

Найтепліші слова звучать у цей день для працівників виконавчої служби. Часом складна робота гідна нагород і заохочень, які надаються державою. Концерти, дискусійні клуби, урочисті нагородження - всі ці заходи проводяться щорічно у всіх областях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#служба #свято #президент #указ
Оголошення
live comments feed...