• Головна
  • На Броварщині: забудовник відшкодує майже 200 тис грн до бюджету смт. Велика Димерка
12:00, 6 грудня 2018 р.

На Броварщині: забудовник відшкодує майже 200 тис грн до бюджету смт. Велика Димерка

На Броварщині: забудовник відшкодує майже 200 тис грн до бюджету смт. Велика Димерка

Прокуратура через суд домоглась стягнення у бюджет смт. Велика Димерка майже 200 тис грн коштів пайової участі

Один із забудовників на території Великодимерської селищної ради Броварського району отримав від Державної архітектурно-будівельної інспекції України декларацію про готовність об’єкта до експлуатації.

Відповідно до вимог містобудівного законодавства, перед введенням в експлуатацію обєкта нерухомості замовник будівництва повинен обов’язково укласти договір про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту, та сплатити до місцевого бюджету пайовий внесок. 

Однак, у порушення Закону, забудовник ухилився від укладення такого договору, внаслідок чого селищна рада до бюджету не отримала коштів, які могли бути використані на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт. Велика Димерка.

Зважаючи на виявлені порушення, Броварська місцева прокуратура звернулася до господарського суду Київської області з позовом в інтересах держави до забудовника про відшкодування збитків у вигляді упущеної вигоди у розмірі майже 200 тис грн до місцевому бюджету селищної ради, який було задоволено в повному обсязі.  

Проте, не погоджуючись із таким рішенням суду, забудовник подав апеляційну скаргу, яку наразі постановою північного апеляційного господарського суду залишено без задоволення, а рішення суду першої інстранції, яким задоволено позов місцевої прокуратури, залишено без змін. Читайте ще:

Читайте ще:Тренінги для поліцейських Броварщини

В Броварах відкриється «Art Prizma. Виставка дитячих картин»

В Броварах проведуть тренінг: перша домедична допомога при надзвичайній ситуації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Броварщина Новини Бровари
Оголошення
live comments feed...