• Головна
  • В Броварах проведуть тренінг: перша домедична допомога при надзвичайній ситуації
14:00, 4 грудня 2018 р.

В Броварах проведуть тренінг: перша домедична допомога при надзвичайній ситуації

В Броварах проведуть тренінг: перша домедична допомога при надзвичайній ситуації

Щодо впровадження циклу навчальних тренінгів для учнів 10-11-х класів у школах Броварщини 6 грудня 2018 року о 10:45 год. у актовому залі Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №9 для учнів старших класів буде проведено показовий тренінг з надання першої домедичної допомоги і поведінці при надзвичайних ситуаціях під назвою: «Надзвичайні ситуації. Алгоритм ефективного реагування. Перша домедична допомога».

Дана ініціатива запропонована медичними працівниками, сертифікованими спеціалістами Броварської станції екстреної домедичної допомоги і впроваджується у місті Бровари спільно з Управлінням освіти і науки Броварської міської ради.

Планується проведення адаптованих для школярів тренінгів по всім школам міста Бровари, а також включення у даний просвітницький проект навчальних закладів Броварського району. У зв’язку з актуальністю проведення такого навчання, а також популяризації знань з першої допомоги серед учнівської молоді, даний проект абсолютно безкоштовний і носить соціально просвітницький характер.

Читайте ще:Допоможіть знайти: в Броварах пропала дівчина (фото)

В Броварах пройшов турнір з боксу серед юніорів

На Броварщині: рятувалиники проводили бесіди на протипожежну тематику

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари Новини
Оголошення
live comments feed...