• Головна
  • Обрано Голову Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари
17:00, 26 листопада 2018 р.

Обрано Голову Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари

Обрано Голову Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари

На днях на базі Палацу творчості дітей та юнацтва відбулися вибори на посаду Голови Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари. Діти-лідери мали змогу виявити свої громадянські права згідно до Конституції України.
Вибори Голови РДУМБ проводилися згідно до «Статуту Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари», Положення про вибори керівного складу міського органу учнівського самоврядування Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари та всіх суміжних документів (протоколів засідань, заявок та реєстраційних листів кандидатів на посаду).


Після вступної частини заходу, кандидати на посаду Голови РДУМБ мали можливість представити свої презентації, де всі присутні могли ознайомитися з планами на майбутню роботу претендентів. Після кожного виступу кандидати отримували запитання від аудиторії та успішно відповідали на них. Процедура виборів розпочалася з голосування всіх присутніх членів РДУМБ (усього – 69 членів Ради, присутніх – 54). Реєстрацію виборців проводила виборча комісія, спостерігачі – шкільні координатори самоврядування.
Визначення результатів відбулося у нарадчій кімнаті, де виборча комісія під наглядом спостерігачів, здійснила підрахунок голосів. Голова виборчої комісії Кісіль Андрій, оголосив ім’я вибраного голови Ради дітей та учнівської молоді міста Бровари – Новошицької Інни, учениці 11-В класу БСШ І-ІІІ ступенів № 7, за яку віддали свої голоси 26 членів РДУМБ (Бачинський Олександр набрав – 11 голосів, Герасименко Марина – 16 голосів, не підтримав жодного кандидата – 1 член РДУМБ). Згідно з рішенням РДУМБ, заступником Голови РДУМБ став кандидат, який посів друге місце під час голосування – Герасименко Марина, учениця 9-В класу, БЗОШ І-ІІІ ступенів № 10. Також шляхом вільного голосування було обрано голів комісій.
Вітаємо новообраних Голову, заступника та голів комісій РДУМБ. Бажаємо плідної роботи, натхнення та завжди з відповідальністю нести звання почесних представників учнівської молоді міста Бровари.

Читайте ще:Проплачене броварське футбольне поле існує лише на папері

За коментар чи лайк в Facebook: до в'язниці

Захоплені Росією українські кораблі доставили до Керчі: з'явилися перші фото і відео

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари Новини Місто
Оголошення
live comments feed...