• Головна
  • Броварські пенсіонери можуть залишитися без пенсій
12:00, 18 листопада 2018 р.

Броварські пенсіонери можуть залишитися без пенсій

Броварські пенсіонери можуть залишитися без пенсій

Броварським пенсіонерам нічим платити пенсій 

Міністр Рева запропонував перенести терміни виплати боргів Пенсійного фонду. Міністерство соціальної політики пропонує скасувати конкретні терміни, в які Пенсійний фонд повинен повертати позики казначейству. Таке рішення міністр соціальної політики Андрій Рева виніс на засідання уряду 14 листопада. Уряд остаточне рішення не прийняв, прем'єр Володимир Гройсман доручив його доопрацювати протягом трьох днів. Як сказано в пояснювальній записці до проекту постанови, скасування термінів потрібна для того, щоб забезпечити своєчасну виплату пенсій і не допустити заборгованості з пенсійних виплат.

Для цього потрібно внести зміни в порядок покриття тимчасових касових розривів Пенсійного фонду. Мова про те, щоб виключити норму про повернення позик до кінця поточного бюджетного періоду.

Це означає, що Пенсійний фонд зможе не повертати борги казначейству протягом року. У свою чергу, економічний експерт Віктор Скаршевський в Facebook зазначив, що даною заявою міністр фактично визнав, що уряду нічим виплачувати поточні пенсії. "Збільшуючи дефіцит Пенсійного фонду в Законі про бюджет-2018 через Верховну Раду, уряду на всю країну доведеться зізнатися в тому, що грошей на фінансування пенсій не вистачає. Тому вони і планують вирішити цю фінансову проблему через твердження постанови Кабміну, яке дозволить Пенсійному фонду перенести накопичився борг на 2019 рік. Іншими словами, вирішити Пенсійному фонду не повертати борг, що накопичився в 2018 році.

Такий собі внутрішній міні-дефолтік з боку Пенсійного фонду перед Казначейством. Така ось виходить, пенсійна "реформа". Бракує грошей на виплату навіть мізерних пенсій (нагадаємо, що ціни за 4 роки збільшилися в 2,5 рази, а пенсії всього на 70%) ", - уточнив експерт. Всі пільгові пенсії можуть перевести на накопичувальну професійну систему.

Читайте ще:Поліцейське свавілля в Броварах (відео)

Чорна п'ятниця - шалені знижки на нашому сайті

Порошенко заявив що з нашими зарплатами можна легко подорожувати по європі

Кишкова паличка у Броварському центрі допомоги пенсіонерам

Як жити пенсіонерам на 30 гривень в день?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари Пенсія Пенсіонер Виплати Гроші
Останні новини
Оголошення
live comments feed...