• Головна
  • Кишкова паличка у Броварському центрі допомоги пенсіонерам
11:00, 7 листопада 2018 р.

Кишкова паличка у Броварському центрі допомоги пенсіонерам

Кишкова паличка у Броварському центрі допомоги пенсіонерам

Посуд на харчоблоці Броварського міського територіального центру соціального обслуговування містить бактерії групи кишкової палички 

Зараження виявили на 20% відібраних зразків. Тобто порушують правила миття посуду та дезінфекційного оброблення. Про що повідомляють фахівці броварського районного відділу лабораторних досліджень. У самому терцентрі підозрюють, що винною в зараженні стала неякісна робота посудомийної машини, яку обіцяють полагодити.
Але говорити мажнащо завгодно, факт залишається фактом.

Як зазначають дослідники, проби на перевірку відібрали минулого тижня. Для аналізів використали зразки обіду та харчових продуктів – їх дослідили на мікробіологічні показники. Також фахівці перевірили гігієнічні змиви для контролю якості миття та дезінфекційного оброблення столового посуду та інвентарю. А овочі дослідили на показники безпеки.

За результатами досліджень відібрані зразки та проби відповідали нормативним значенням, окрім гігієнічних змивів. Там у 20 % зразків виявили бактерії групи кишкової палички. Фахівці відділу лабораторних досліджень вказують: це свідчить про порушення правил миття та дезінфекційного оброблення в закладі.

Читайте ще:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пенсіонер Бровары Бровари КишковаПаличка Здоровье Гигиена
Оголошення
live comments feed...