У Броварах відкрили майданчик для воркауту

У Броварах відкрили майданчик для воркауту, Подкаменная Ирина Сергеевна

Минулої суботи, 2 червня, у Броварах пройшов спортивний турнір Krona Park Workout Сup 2018. Кращим воркаутером серед двох десятків спортсменів з усієї України був визнаний Костянтин Шаповалов із Миколаєва. Переможця визначили судді – лідери й ідеологи цього руху в нашій країні, що представляли Харків, Дніпро та Київську область – Іван Криленко, Євген Кочерга й Олег Кривонос.

У Броварах відкрили майданчик для воркауту, фото-1

Змагання з воркауту були присвячені відкриттю у Броварах нового спортивного об'єкта – спеціалізованого майданчика для силових видів спорту в міському парку по вулиці Симоненка. Варто зазначити, що парк був створений нещодавно. Наприкінці минулого року його ввів в експлуатацію забудовник ЖК «Крона Парк» – компанія «Альянс Новобуд», що займається системним розвитком прилеглого мікрорайону цього столичного сателіта.

"Ми раді тому, що вже в день відкриття майданчик для воркауту став місцем проведення настільки масштабних змагань. І учасники, і глядачі змогли переконатися в його функціональності та високій якості проведених робіт ", – зазначив Юрій Мавродієв, незалежний експерт і місцевий громадський діяч, який свого часу став одним з ініціаторів створення парку.

У Броварах відкрили майданчик для воркауту, фото-2

Цікаво, що активну участь в організації Krona Park Workout Сup 2018 взяв броварчанин Дмитро Семенов – відомий популяризатор воркауту в нашій країні й переможець телевізійного шоу «Україна має талант». Він високо оцінив роботу творців нового спортивного об'єкта, відзначивши його функціональність і доступність занять спортом для всіх жителів Броварів.

Автор: Оксана Грищенко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі