• Головна
  • Центр медико-соціальної допомоги відкрили у Броварах
Червоний Хрест
10:04, 1 грудня 2017 р.

Центр медико-соціальної допомоги відкрили у Броварах

Червоний Хрест
Центр медико-соціальної допомоги відкрили у Броварах

30 листопада на бульв. Незалежності 8-б,  відбулось урочисте відкриття Центру медико-соціальної допомоги Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України. На відкритті були присутні: міський голова, голова райдержадміністрації, президент товариства Червоного Хреста України та інші.

Центр медико-соціальної допомоги відкрили у Броварах, фото-1

Центр медико-соціальної допомоги перш за все створений за державним фінансуванням, будівництво почалось ще в травні цього року і завершилось у жовтні. Основне призначення центру є  допомога ветеранам Другої світової війни, інвалідам і вимушеним переселенцям. У центрі працює 5 патронажних сестер і лікар, які будуть надавати допомогу, як у цих спеціально обладнаних приміщеннях, так і за необхідністю виїжджати до дому хворого.

Центр медико-соціальної допомоги відкрили у Броварах, фото-2

Міський голова Ігор Васильевич Сапожко: «Сьогодні дуже знаменна дата, бо ми проводили багато зустрічей і ми мріяли про таке відділення у Броварах. Неодноразові зустрічі були і з Усіченко Іваном Гнатовичем з метою зробити таке прекрасне приміщення у нас. І сьогодні, я думаю, кожен з присутніх зробив максимальні зусилля, щоб це приміщення запрацювало, щоб тут ветерани отримували ту допомогу, яку вони потребують

Центр медико-соціальної допомоги відкрили у Броварах, фото-3

Президент товариства червоний Хрест України Усіченко Іван Гнатович привітав із відкриттям центру, та наголосив: «… В цьому році керівництво держави вирішило скоротити патронажну службу Червоного Хреста в Україні, яка функціонувала с 1961 року. І на фоні цього, та збідніння населення, патронажні сестри якраз надають допомогу найуразливішим верствам населення, це: одинокі люди похилого віку, інваліди і вимушені переселенці. Керівництво Броварщини зробили  подарунок не Червоному Хресту, а людям, яким будуть надавати медико-соціальну допомогу.»

Новий центр містить: кабінет лікаря, фізіотерапевтичний кабінет з сучасною апаратурою, маніпуляційний кабінет, де будуть виконувати процедури (ін’єкції, крапельниці) за призначенням лікаря, та навчально-методичний кабінет у якому лікарі проводитимуть санітарно-просвітницькі зустрічі, а волонтери Червоного Хреста навчатимуться навичкам надання першої допомоги. Відвідувачі центру також зможуть користуватись гарно обладнаними душовими та пральнею. За необхідності патронажні сестри можуть надати одяг, речі, продукти та медикаменти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бровари #броварськийрайон #ЧервонийХрест #Центрумедико-соціальноїдопомоги #бульв.Незалежності8-б
Оголошення
live comments feed...