• Головна
  • Який український банк видав перший кредит на придбання «домашньої» сонячної електростанції
15:30, 21 квітня 2017 р.

Який український банк видав перший кредит на придбання «домашньої» сонячної електростанції

УКРГАЗБАНК видав перший кредит мешканцю Київської області за унікальною програмою «ЕКО-енергія» на встановлення «домашньої» сонячної електростанції.

Кредитні кошти були надані строком на 5 років лише під 0,001% річних і будуть спрямовані клієнтом Банку на придбання та встановлення на власний будинок сонячної електростанції потужністю 13 кВт. Вже незабаром наш клієнт зможе отримувати безкоштовну електроенергію від сонця, а надлишок продавати у загальноукраїнську електромережу за «зеленим» тарифом, що даватиме йому додатковий щомісячний дохід.

Кредитна програма «ЕКО-енергія» розроблена УКРГАЗБАНКОМ в рамках реалізації стратегії ЕКО-банкінгу. Вона передбачає фінансову і консультаційну підтримку клієнтів, які втілюють у життя проекти, пов’язані з ефективним використанням ресурсів, альтернативною енергетикою та зменшенням шкідливого впливу на довкілля.

Завдяки домовленостям з компаніями-партнерами, які займаються виробництвом і встановленням сонячних електростанцій «під ключ», УКРГАЗБАНК пропонує своїм клієнтам процентну ставку за програмою «ЕКО-енергія» від 0,001% річних.

Який український банк видав перший кредит на придбання «домашньої» сонячної електростанції, фото-1

Нагадаємо, НКРЕКП повідомляє про встановлення нових тарифів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Бровари #кредит #укргазбанк #домашньоїсонячноїелектростанції #енергія #сонце #електростанції #банк
Оголошення
live comments feed...