• Головна
  • Перевірки будівництва в Броварах: двох забудовників зловили на порушеннях
15:30, 17 березня 2017 р.

Перевірки будівництва в Броварах: двох забудовників зловили на порушеннях

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Броварської міської ради проводив позапланові перевірки будівництва в місті. Про це повідомляє прес-служба Броварської міської ради.

Так, під час перевірки будівництва житлового будинку, що на Княжицькій вулиці, 47, встановили, що будівництво триває із певними порушеннями вимог містобудівного законодавства. Стало відомо, що забудовники не мали декларації щодо початку будівництва або повідомлення щодо початку виконання роботи. Також під час перевірки було встановлено, що будівельні роботи розпочалися без затвердженої проектної документації. Це означає, що будівництво було розпочато незаконним шляхом.

У зв’язку з цим, уповноважена особа Відділу склала протокол про адміністративне порушення та надала припис щодо зупинення будівельних робіт.

Друга перевірка торкнулася реконструкції нежитлового приміщення по вулиці Гагаріна, 11. Завдяки перевірці було встановлено, що цей забудовник також не мав декларації про початок робіт. Також під час рейду з'ясувалося, що забудовник не мав документів, які надають право власності чи користування земельною ділянкою. Так, будівництво велося незаконним шляхом.

На підставі таких порушень з замовника будівництва буде стягнуто штраф на суму 10200 грн.

Нагадаємо, "Альянс Новобуд" розпочав новий проект, у межах якого пройде озеленення Броварів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перевірка #забудовники #закон #Бровари
Оголошення
live comments feed...