• Головна
  • В Україні заборонили відомі німецькі ліки від раку
18:30, 7 лютого 2017 р.

В Україні заборонили відомі німецькі ліки від раку

Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками була введена заборона в Україні на відомий німецький препарат «Алкеран». Цей препарат застосовують до складу комплексної терапії при злоякісних пухлинах. Наказ про заборону препарату оприлюднили на сайті Держслужби.

Заборона введена на продаж, зберігання і реалізацію препарату «Алкеран» (таблетки, вкриті оболонкою, по 2 мг №25 (25х1) у флаконах) з маркуванням іноземною мовою виробництва німецької компанії «Екселліо ГмбХ».

Заборону ввели у звязку з тим, що вказаний препарат потрапив в нашу країну без попереднього отримання сертифіката якості. Це означає, що українці, при покупці таких ліків (а вони коштують від 1300 гривень), можуть зіткнутися із фальсифікатом.

У зв'язку з цим Держслужба своїм розпорядженням зобов'язала всі суб'єкти державної власності, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування даного препарату, негайно перевірити наявність заборонених форм препарату і зняти їх з обороту для подальшої утилізації.

Нагадаємо, нещодавно в Україні заборонили російський антидепресант у зв’язку з його нелегальним імпортом  в країну. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліки #заборона #розпорядження #фальсифікат
Оголошення
live comments feed...