09:30, 27 грудня 2016 р.
Броварська місцева прокуратура подала ще один позов до суду на орендатора "Журавушки"
Нещодавно вирішалася доля дитячого табору-санаторію «Журавушка», що на Броварщині. Тоді рішенням суду з орендатором приватного підприємства був розірваний договір, а сам табір був повернений у державну власність. Нагадаємо, у 2008 році Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Київській області у оренду приватного підприємства був переданий табір-санаторій «Журавушка». Починаючи з 2014 року підприємцем не сплачувались гроші за користування об’єктом.
В рамках захисту інтересів неповнолітніх та в інтересах орендодавця майнового комплексу, Броварська місцева прокуратура подала ще один господарський позов до суду, щоб своєчасно стягнути з товариства суму заборгованості за погашення орендної плати (3,1 млн гривень) та нарахованої Фондом державного майна пені (1071617 гривень).
Отже, за рішенням Господарського суду Київської області позов прокуратури був задовільнений у повному обсязі. Тож, вказану суму буде стягнено з приватного підприємства та передано у дохід державних коштів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
Підбираємо ідеальний раціон для собак
Новини компаній
10:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Оголошення
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
19:02, 18 липня
live comments feed...