• Головна
  • Броварська місцева прокуратура подала ще один позов до суду на орендатора "Журавушки"
09:30, 27 грудня 2016 р.

Броварська місцева прокуратура подала ще один позов до суду на орендатора "Журавушки"

Нещодавно вирішалася доля дитячого табору-санаторію «Журавушка», що на Броварщині. Тоді рішенням суду з орендатором приватного підприємства був розірваний договір, а сам табір був повернений у державну власність. Нагадаємо, у 2008 році Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Київській області у оренду приватного підприємства був переданий табір-санаторій «Журавушка». Починаючи з 2014 року підприємцем не сплачувались гроші за користування об’єктом.

В рамках захисту інтересів неповнолітніх та в інтересах орендодавця майнового комплексу, Броварська місцева прокуратура подала ще один господарський позов до суду, щоб своєчасно стягнути з товариства суму заборгованості за погашення орендної плати (3,1 млн гривень) та нарахованої Фондом державного майна пені (1071617  гривень).

Отже, за рішенням Господарського суду Київської області позов прокуратури був задовільнений у повному обсязі. Тож, вказану суму буде стягнено з приватного підприємства та передано у дохід державних коштів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#позов #прокуратура #Журавушка #гроші
Оголошення
live comments feed...