• Головна
  • Депутати подали законопроект, згідно з яким можна легально забирати майно у громадян
11:00, 22 грудня 2016 р.

Депутати подали законопроект, згідно з яким можна легально забирати майно у громадян

В Україні хочуть легально забирати майно у громадян, апелюючи до державних інтересів. У Верховній Раді зареєстровано законопроект №5557 «Про додаткові заходи щодо підвищення рівня обороноздатності держави та соціального захисту громадян за допомогою застосування механізмів громадянської конфіскації».

Документ подали народні депутати Тетяна Чорновіл, Андрій Тетерук, Максим Бурбак, Ігор Алексєєв (всі - депутати від «Народного Фронту»). У пояснювальній записці автори заспокоюють: забирати майно хочуть не у всіх, а тільки у тих, хто нажив його нечесно. Але при цьому конфіскацію пропонують проводити ще до закінчення кримінального переслідування, тобто, до того, як суд офіційно доведе провину підозрюваного.

Об'єктом громадянської конфіскації може бути будь-яке майно, в тому числі, і не пов'язане безпосередньо зі злочинами його власника.

Депутати пропонують забирати тільки гроші, в будь-якій валюті, цінні папери, банківські метали, дорогоцінні каміння. Конфісковані кошти повинні надходити до спеціального фонду держбюджету і розподілятися наступним чином: 50% - в оборонний фонд, 50% - на компенсації підвищених тарифів на комуналку непрацездатним громадянам та пенсіонерам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#законопроект #депутати #майно #злочин
Оголошення
live comments feed...