• Головна
  • Націоналізація ПриватБанку: реакція соцмереж
12:30, 20 грудня 2016 р.

Націоналізація ПриватБанку: реакція соцмереж

Днями стало відомо про те, що «ПриватБанк» все-таки націоналізували. Ця новина, хоч і не була особливою несподіванкою (чутки про те, що це можливо, ходили в банківському середовищі вже давно), все одно розбурхала українців. Ось, як реагують українці о соціальних мережах.

Олександр Деркач, співвласник холдингу «Молочний альянс», колишній голова правління банку «Аваль», нагадує, що держава забирає Приват «не безкоштовно». «Щоб закрити його дірки в балансі, нам з вами доведеться трошки пострибати. Всім разом, включаючи бабок, дідів, онучок і жучок. Тисяч по 5-7 гривень з носа вийде. Не знаю, як вам, а мені, що має депозит під нуль цілих, хрін десятих в нормальному банку, вже набридло платити за цю «групу здоров'я», яка не покладаючи ніг, рисачить по банкам за високими відсотками».

Націоналізація ПриватБанку: реакція соцмереж, фото-1

Начальник управління структурованого торгівельного фінансування «Ощадбанку» Геннадій Хелемський вважає, що тягнути далі з цим «успішним» банком не було ніякого сенсу. І добре, що все проходить «полюбовно».

Націоналізація ПриватБанку: реакція соцмереж, фото-2

А ось нардеп Мустафа Найєм засудив публічну комунікацію держорганів з підготовки націоналізації ПриватБанку. За його словами, це має увійти в підручники з кризової комунікації в главу «Як, чорт візьми, робити не треба!».

Націоналізація ПриватБанку: реакція соцмереж, фото-3

Політтехнолог Дмитро Раімов описав свої змішані відчуття про Приват. З одного боку, те, що держава націоналізує банк - це радість. «Ми не втратимо ні цента», - пише Раїм. «З іншого боку - ми всі втратили. Все. Власник банку вивів мільярди доларів з країни, віддавши банк з боргами країні. Тобто нам, суспільству. І з наших грошей тепер, з наших податків, нам повернуть наші депозити».

Націоналізація ПриватБанку: реакція соцмереж, фото-4

У той же час, націоналізація ПриватБанку (що навіть по своїй назві звучить комічно), породила масу фотожаб і жартів.

Націоналізація ПриватБанку: реакція соцмереж, фото-5
Націоналізація ПриватБанку: реакція соцмереж, фото-6
Націоналізація ПриватБанку: реакція соцмереж, фото-7
Націоналізація ПриватБанку: реакція соцмереж, фото-8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПриватБанк #націоналізація #держава #реакція
Оголошення
live comments feed...