• Головна
  • Броварський колектив zaWODу чекає вашої підтримки на внутрішньому змаганні з кросфіту (Відео)
08:00, 16 грудня 2016 р.

Броварський колектив zaWODу чекає вашої підтримки на внутрішньому змаганні з кросфіту (Відео)

Євген Клочок є власником спортивного залу і вже протягом кількох років безкоштовно займається з дітьми різного віку кросфітом. Євген є тренером та головним наставником колективу zaWODу. Про своїх учнів розповідає з гордістю, каже, що багато хто з дітлахів, поміж кросфіту, додатково займається боксом.

За словами Євгена, кросфіт являє собою кругові тренування (мається на увазі, що вправи постійно повторюються, наче змикаючись у ланцюжок), виконання якого несе в собі виконання певного комплексу з урахуванням часу. Нова спортивна дисципліна дає можливість урізноманітнити заняття і розвиватися всебічно. Вона заснована на безлічі різних вправ, включаючи лазіння по канатах, біг, силові вправи та інше.

Для того, щоб детальніше дізнатися про специфіку такого спорту, колектив zaWODу запрошує всіх бажаючих прийти на внутрішні змагання серед дітей та молоді від 10-ти до 16-ти років. Як повідомив тренер команди, змагатися між собою будуть 10 спортсменів. Переможці будуть боротися на всеукраїнському конкурсі.

«Для цих дітей ваша підтримка буде дорожче будь-якого подарунку. Прийдіть та підтримайте наше майбутнє!», - звернувся до броварчан Євген Ключок.

Отже, всіх, кому цікавий такий спортивний напрямок,  юні спортсмени будуть чекати у суботу, 17 грудня, о 11:00 за адресою: вул. Степана Разіна, 7, зал кросфіту zaWOD.

Проводьте вихідні з користю! А поки для вас фрагмент з тренування майбутніх чемпіонів! 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кроссфіт #змагання #Бровари #спорт #запрошення
Оголошення
live comments feed...