• Головна
  • Броварчани мають можливість телефонувати на «гарячі лінії» з питань надання житлових субсидій
14:00, 13 грудня 2016 р.

Броварчани мають можливість телефонувати на «гарячі лінії» з питань надання житлових субсидій

За повідомленням Броварської міської ради, при управлінні соціального захисту населення міста функціонують телефони «гарячих ліній» з питань надання житлових субсидій: 4-61-73 та 6-29-37.
Графік роботи: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00; п’ятниця з 8.00 до 15.45.

Для тих, хто досі не знає, як оформити субсидію:

1.Оформляємо і отримуємо довідки (декларації) з роботи або навчання про доходи за 6 останніх місяців з кожної людини, прописаного в квартирі. У доходи входять: стипендія, аліменти, пенсії, заробітна плата, премії, заробітки за сумісництвом, доходи від земельних ділянок, дивіденди та ін. Доходи слід вказувати за місяцями до моменту звернення до відділу субсидій. Підсумкова сума - прописом. Якщо людина не має постійного місця роботи (за трудовою книжкою), він приносить довідки з тих місць, де підробляв за договором. Якщо член сім’ї вчиться на денному відділенні вузу (1-4 рівня акредитації), то в дохід заноситься або розмір його стипендії, або «0» - в разі відсутності такої. Пенсіонерам довідку про розмір пенсії надавати не треба - ці дані беруться з бази даних Пенсійного фонду.

2. Робимо копії паспортів всіх членів сім'ї, для неповнолітніх - копії свідоцтва про народження. Для пенсіонерів - копії пенсійних посвідчень. У документ має бути вклеєна покладена за віком фотографія, інакше паспорта вважаються недійсними.

3. Надаємо трудові книжки непрацюючих і документ, що підтверджує причину їх безробіття. Причинами, які є для відділу субсидій поважними, можуть бути: хвороба, операція, нещастя, втрата роботи і постановка на облік у бюро по працевлаштуванню, сімейні обставини. У таких випадках долю людини вирішують спеціальні конфліктні комісії при районних відділах управління праці та соціального захисту населення. Як правило, в комісіях йдуть назустріч городянам.

4. Необхідно мати довідку про склад сім'ї, розмірі квартплати, площі і стан квартири. Видається така довідка у ЖЕКах. Для її отримання необхідно відсутність боргів по квартплаті, оригінал свідоцтва про приватизацію або договір купівлі-продажу / дарування, бланк (з відділу субсидій) і паспорта всіх прописаних.

5. У ЖЕКу отримуємо довідку про платежі за комунальні послуги. Основна умова нарахування субсидій - відсутність боргів за всіма видами комунальних платежів. Боржникам на допомогу від держави розраховувати нічого. В такому випадку треба укладати договір з організацією, що надає житлово-комунальні послуги, про реструктуризацію, тобто про поступове погашення заборгованості.

6. Підшивається до документів копії ідентифікаційних кодів всіх членів сім'ї.

7. Надаємо розрахункові книжки за комунальні послуги.

8. Беремо довіреність від уповноваженого власника (квартиронаймача) в разі, якщо сам господар квартири не має можливості оформляти субсидію.

9. Пишемо заяву про отримання всіх видів соціальної допомоги (за встановленим зразком).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#телефон #субсидія #документи #гарячалінія
Оголошення
live comments feed...