• Головна
  • Чи впустять до України біженців в обмін на безвізовий режим з Євросоюзом (ВІДЕО)
09:52, 29 листопада 2016 р.

Чи впустять до України біженців в обмін на безвізовий режим з Євросоюзом (ВІДЕО)

Щоб швидше отримати безвізовий режим з ЄС, Україна могла б взяти на себе квоту на розселення мігрантів, написав на своїй сторінці у Фейсбук заступник міністра юстиції з питань євроінтеграції Сергій Пєтухов.

Щодо питання надання Україні безвізового режиму багато в чому вплинула сирійська міграційна криза. Побоюючись негативної реакції виборців на мігрантів, Європа не поспішає запроваджувати "безвіз" з Україною.

За словами Пєтухова, Україна може запропонувати Євросоюзу добровільно взяти на себе квоту однієї із країн на розселення мігрантів, наприклад, Нідерландів. У разі прийняття такого рішення, Україна потребувала б додаткового фінансування від ЄС.

"Потрібно шукати, яким чином можна стати необхідними і потрібними Євросоюзу", - заявив Пєтухов 

З приводу запровадження безвізового режиму з ЄС, цікавими є результати соцопитування групи "Рейтинг", яке було проведено з 10 по 17 листопада. Так, для 57% опитаних запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом не є важливим, в той час як для 39% це є важливим. Найбільш важливим запровадження "безвізу" вважають на заході (68%) та в центрі (37%).

У броварчан виникає питання... Якщо питання безвізового режиму для більше ніж половини громадян України не є важливим, то кому більше потрібен "безвіз" - простим українцям чи владі? І чи потрібен він нам, щоб йти на такі жертви... адже проблема біженців в Європі стала реальною загрозою для безпеки громадян ЄС.

Нагадаємо, раніше ми аналізували, чи варто чекати броварчанам безвізового режиму на саміті Україна-ЄС 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#безвізовийрежим #Бровари #Євросоюз #біженці #Пєтухов
Оголошення
live comments feed...