• Головна
  • Броварчанка виграла престижні змагання з легкої атлетики у Франції
12:51, 29 листопада 2016 р.

Броварчанка виграла престижні змагання з легкої атлетики у Франції

Переможцем міжнародного півмарафону Semi Marathon International de Fort de France стала дівчина із Броварів Дар’я Михайлова, повідомляється на сторінці у Фейсбук київської обласної ШВСМ.

Змагання відбулися 27 листопада на острові Мартиніка.

Спортсменка Київської обласної ШВСМ продовжує свою серію успішних виступів у листопаді. У Морле дівчина встановила особистий рекорд з бігу на 10 км, а у Ренні перемогла на змаганнях з кросу.

На Мартиніці Дар’я перемогла на дистанції з півмарафону, яку вона подолала за 1 год 20 хв. 3 сек. У француженки Аделін Рош, яка зайняла друге місце, броварчанка виграла 1 хв. 22 сек.

Загалом, у півмарафоні на Мартиніці брали участь 1043 атлети. У загальному заліку Дар'ю випередили лише 14 чоловіків. Француз Жан Дамасен Абарурема переміг із результатом 1 год. 10 хв. 15 сек.

Всі броварчани приєднуються до привітань Дар'ї з перемогою! Бажаємо нових рекордів, переможних стартів та якнайбільше нагород!

Нагадаємо, раніше броварські плавці вибороли золоті нагороди на Кубку України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію